İstikbal Gusto Yemek Odası Takımı

İstikbal Gusto Yemek Odası Takımı

Gusto Yemek Odası Takımı Özellikleri & Modeli

Gusto yemek odası takımı şıklık ve detay çizgileri ile çok sevilen modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller şık ve modern görünümü evlerinize yansıtacaktır. Gusto yemek odası takımın da fildişi rengi kullanılmıştır. Görsel açıdan oldukça şık bir görünüme sahiptir. İnsan sağlığı için E1 standardın da malzemeler kullanılmıştır. Yani oldukça kaliteli malzemeler ile kanserojen malzemelerden uzak durulmuştur.

Detaycılığa çok önem verilmiştir. Küçük detaylar sayesinde gösterişli bir görünüm sağlanabilecektir. Kabartmalı desenler ve lukens ayaklar kullanılmıştır. Komodin kısmın da aydınlatma bulunmaktadır. Şık kulpları ile farklı görsellik oluşturmuştur. Küçük detaylar ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Ürünler de yüksek ayak kullanılmıştır. Böylece temizliğinizi de rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Gusto yemek odası takımı kapaklarında yavaşlatıcı sistemler bulunmaktadır. Bu şekilde olabilecek kazalar engellenmektedir. Kitabeli masa özelliğine sahiptir. Yani masanızı isterseniz 6 isterseniz 8 kişilik kullanabileceksiniz. Ürünlerde ki cam raflar temperlidir. Yani dayanıklı camlardır. Tüketicilere iki farklı sandalye modeli sunulmaktadır. Tüketicinin zevkine göre sandalye seçimi yapılmaktadır. Ürünlerin kuplarının üzerinde püskül kullanılmıştır. Böylece şık bir görünüme kavuşulmuştur. Ayna bölümün de figürler kullanılmıştır.

Kenar kısımların da dekoratif modeller kullanılmıştır. Ürün oldukça şık bir görünüme sahiptir. Gusto yatak odası takımı kabartmalı desenleri ile çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu desenleri modellere farklı tarzlar sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.