İstikbalYemek Odası

İstikbal Gusto Yemek Odası Takımı

Gusto Yemek Odası Takımı Özellikleri & Modeli

Gusto yemek odası takımı şıklık ve detay çizgileri ile çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller evlerinize şık ve modern görünüm kazandıracaktır. Gusto yemek odası takımında fildişi rengi kullanılmıştır. Görsel açıdan şık bir görünüme sahiptir. İnsan sağlığı için E1 standardında malzemeler kullanılmıştır. Oldukça kaliteli malzemeler ile kanserojen malzemelerden uzak durulmuştur.

Detaycılığa çok önem verilmiştir. Küçük detaylar sayesinde gösterişli bir görünüm sağlanabilecektir. Kabartmalı desenler ve lukens ayaklar kullanılmıştır. Komodin kısmında aydınlatma bulunmaktadır. Şık kulpları ile farklı görsellik oluşturmuştur. Küçük detaylar ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Ürünler de yüksek ayak kullanılmıştır. Böylece temizliğinizi de rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Gusto yemek odası takımı kapaklarında yavaşlatıcı sistemler bulunmaktadır. Bu şekilde olabilecek kazalar engellenmektedir. Kitabeli masa özelliğine sahiptir. Yani masanızı isterseniz 6 isterseniz 8 kişilik kullanabileceksiniz. Ürünlerde ki cam raflar temperlidir. Dayanıklı camlardır. Tüketicilere iki farklı sandalye modeli sunulmaktadır. Tüketicinin zevkine göre sandalye seçimi yapılmaktadır. Ürünlerin kuplarının üzerinde püskül kullanılmıştır. Böylece şık bir görünüme kavuşulmuştur. Ayna bölümün de figürler kullanılmıştır.

Kenar kısımların da dekoratif modeller kullanılmıştır. Ürün oldukça şık bir görünüme sahiptir. Gusto yatak odası takımı kabartmalı desenleri ile çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu desenleri modellere farklı tarzlar sağlamaktadır.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı