İstikbalSalon

İstikbal Gusto Koltuk Takımı Fiyatı ve Ölçüleri

Evinize şıklık katan Gusto koltuk takımları hem zarif hem de kullanışlıdır.

Evinize asalet ve güzellik katan Gusto koltuk takımları zarif olduğu kadarda kullanışlıdır. Modellerde üçayaklı koltuklar ve taçlı süslemelerle sizi hayran bırakacaktır. Koltuk takımı alırken kullanışına ve kalitesine bakılır. Kumaşının uzun süre yıpranmaması, kolayca silinebilmesi ve çizilmemesi koltuk takımı seçiminde önemlidir. Çift kişilik koltuklar, rahat soft minderleri, çeşitli renkte tarz kırlentleri, üçlü ayak uygulaması ve koltukların sırt kısmında düğme çektirme uygulamalarını İstikbal Gusto koltuk takımı özelliklerin’ den bulabilirsiniz.

Yemek odası konseptiyle karşımıza çıkan koltuk takımı sizlerin de evlerinize şık bir hava katacaktır. Meşhur Chester modelleriyle de sizleri büyüleyen koltuk takımları salonunuza veya yemek odanıza farklı bir hava katacaktır. Rahatça kullanabileceğiniz koltuk takımının ölçüleri belirtilmektedir. Tekli koltuğun derinliği 80.00 cm, genişliği 80.00 cm, yüksekliği 107,00 cm’ dir. İkili koltuk derinliği 94.00 cm, genişliği 183,00 cm ve yüksekliği 100,00 cm ‘dir. Üçlü koltuğun derinliği 94.00 cm, genişliği 225,00 cm ve yüksekliği 100,00 cm’dir. Rahatlığı ve kullanışı bakımından zengin olan koltuk takımları zevkinize uygun tasarlanmıştır.

İstikbal Gusto koltuk takımı fiyatı

Gusto deluxe takımı. 9. 798,00 TL’dir. Gusto koltuk takımı iki adet 18.975,60 TL’dir. Gusto berjer bir adet 1.560.00 TL’dir. Gusto ikili takım bir adet 3.028,80 TL ‘dir. Gusto üçlü takım bir adet 3.339,00 TL’dir. Sizlerde evinizin şık ve zarif olmasını istiyorsanız İstikbal mağazasına ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Gusto koltuk takımı Resimleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı