İstikbalYatak Odası

İstikbal Gold Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal çok fazla yatak odası çeşitliliğini müşterilerine sunmaktadır. Bu çeşitlilik ile istediğiniz tarzda yatak odası modellerini seçebilirsiniz. Oldukça şık ve zarafetli yapısı sebebiyle Gold yatak odası takımı çok sevilen bir model olmuştur. Bu modelin çok sevilmesinin sebepleri arasın da zarafetli görüntüsü yer almaktadır. Bu görüntü müşterilerin ilgisini çeken bir özelliktir. Rengi ve malzemeleri oldukça kaliteli ve şık tasarlanmıştır. Kanserojen maddeye sahip olmayan malzemeler kullanılmaktadır. İnsan sağlığı için özel malzemeler seçilmiştir. Elbise dolapları da çok fazla fonksiyona sahiptir. Bu fonksiyonlar ile fark yaratarak yatak odanız da kolay ve konforlu yaşamı yakalayabilirsiniz.

Yatak odalarınızın temizliğini de kolay bir şekilde yapabilmeniz için yüksek ayaklı modeller kullanılmaktadır. Bu şekilde masalarınızın yataklarınız altını kolayca temizleyebileceksiniz. Bu modeller sizlerin hayatını kolaylaştıran modeller arasın da yer almaktadır. Dolap seçme seçeneğiniz vardır. Birçok alternatif sizlere sunulmaktadır. Bu seçenekler ile dolaplarınızı kaliteli bir şekilde kullanabileceksiniz.

İstikbal Gold yatak odası takımı en çok tercih edilen modeller arasına girmeyi kısa sürede başarmıştır. Görsel zenginlik için aynalar şık tasarımlar ile üretilmiştir. Bu şık tasarımlar odanızın daha gösterişli olmasını sağlayacaktır. Özel döşemeler yapılarak takım zenginleştirilmiştir. Takımlar birbirine uyumlu şık tasarımları sunmaktadır. Bu tasarımlar oldukça kaliteli ve modern görünüme sahiptir. Sizler de bu tasarımların kaliteli ile ilgili bilgi olmak için istikbal sitesine girebilir ve bu tasarımların kalitesini görebilirsiniz.

 İstikbal Gold Yatak Odası Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Gold Yatak Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı
(1) 5 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin (2) 6 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin (3) Sürgü Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin
Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı