İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Gold Deluxe Koltuk Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Evinize girdiğinizde sizlerin tüm yorgunluğunu alacak ve aynı zamanda sizlere rahat bir dinlenme imkânı sağlayacak koltuklar istikbal de! İnsanların gün içerisindeki monoton hayatlarını bir anda unutmaları ve sağlık açısından da ortopedik olan bu koltuk takımlarını almak için henüz geç kalmış değilsiniz. Bu koltuk takımlarının sizlere hem ekonomik açıdan hem de sağlık açısından katkıda ve yardımda bulunacaktır. Uzun ömürlü olan bu koltuk takımları sayesinde uzun yıllar koltuklarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. İstikbal gold deluxe koltuk takımı özellikleri ve fiyatı için gerekli yazıları alt başlıklar halinde sizlere ileteceğiz.

Gold deluxe koltuk takımı tasarımı ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Oldukça şık olan koltuk takımı ile kaliteli bir mekân yaratabilirsiniz. Ayrıca berjer ayaklarında görülen varak uygulaması ile de şıklığına şıklık katılmıştır. Yüksek ayak kullanımı ile de sizlere temizlik konusunda büyük kolaylık sağlayacaktır.  Koltuk takımı son günlerde rövanşta olan altın rengi çizgileri ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır. Sadece görüntü olarak değil kullanış açısından da silinebilir kumaş ve yumuşak tutumu sayesinde kolay bir kullanım sağlayacaktır. Ayrıca yatak olabilme özelliği ve depo alanı olarak kullanabileceğiniz sandığı bulunmaktadır. Bu yönden de sizlerin fazla eşyalarını koyacak yer aramasına gerek kalmıyor. Hem şık hem de kullanışlı tasarıma sahiptir.

Özellikleri;

  • Model tasarımının kaliteli olması
  • Rahat temizlik imkânı sağlaması
  • Sandık kullanımı olması
  • Yatak olunabilir özelliğine sahip olması
  • Çeşitli renk seçeneği olması

Fiyatları;

  • Gold üçlü koltuk takımı; 1400 TL ile 1800 TL arasındadır.
  • Gold ikili koltuk takımı; 1200 TL ile 1500 TL arasındadır.
  • Gold berjer takımı; 900 TL ile 1200 TL arasındadır.
  • Gold deluxe koltuk takımı (2); 4500 TL ile 5900 TL arasındadır.
  • Gold deluxe koltuk takımı (1); 4700 TL ile 6700 TL arasındadır.

Artık sizler de hem evinizin dekoruna uyacak hem de sizlerin kişiliğini yansıtacak koltuk takımlarına sahip olabilirsiniz. Koltuk takımların kaliteli olması da bir o kadar gelen misafirlerinizi de sizleri de rahat ettirecektir. İstikbal gold deluxe koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında verdiğimiz bilgiler bunlardır. Galeriden ürünleri inceleyebilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı