Bebekİstikbal

İstikbal Flora Bebek Odası Takımı Özellikleri Ve Fiyatı

Ailelerin çok özendiği ve dikkat ettiği bebek odası takımları bir o kadar da çocuğunuzun sağlığı ve sağlıklı büyümesi gelişmesi açısından da çok büyük rol oynar. Bebeğin yattığı yatağın son derece estetik ve pamuksu olması çocuğun vücut kemiklerinin gelişiminde rol oynamaktadır Siz bireyler için ilk önerimiz beşik seçerken ya da alırken mutlaka yatağın yumuşaklığına dikkat edilmesidir. İstikbal firması da si ailelerin değerli evlatlarına her hangi bir zarar gelmemesi ve rahat uyku uyumaları için bebek odaları üretmeye devam emektedir. 60 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyeti sayesinde halen daha faaliyet görmektedir. Şimdi sizlere İstikbal Gold bebek odası takımı özellikleri hakkında bilgilendireceğiz.

Bebeğiniz için aldığınız bebek odası takımının hem rahat uyuması kadar aynı zaman da gelişimi açısından da çok büyük rol oynamaktadır. Gold bebek odası takımın özellikleri arasında beşikle beraber birleşik çekmeceler vardır. Bu çekmeceler çok kullanım amaçlıdır.

Çocuğunuzun ilaçlarını ya da oyuncaklarını saklayabileceğinizin şifonyer de takım içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda da çocuklarınızın kıyafetlerini sağlıklı bir ortamda muhafaza etmeniz için de kıyafet dolabı vardır. Son derece katkısız ve kezinlikle kanserojen içeren maddelerden üretilmemektedir.

İstikbal Gold Bebek Odası Takımı Fiyat Listesi

Gold bebek odası takımı fiyatı hakkında da sizlere bilgilendireceğiz. Beşik fiyatı 1600TL ile 1700TL arasındadır. Diğer takım fiyatları da 2000TL ile 7000TL arasında değişmektedir.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı