İstikbalMutfak

İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı Fiyatı ve Özellikleri

Mutfağında klasik seven kadınların dikkatini çekecek mutfak masa setlerinin tek adresi İstikbal Mobilya mağazalarıdır. Aynı zamanda 60 yıldır eksiksiz bir şekilde kaliteli ve uzun ömürlü mobilya üreten bu firma sayesinde evlerin mutfak bölümünün daha kullanışlı hale gelmiştir. İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı da mutfağınız ıçın tercih edeceğiniz setler arasında yer almaktadır.

İstikbal’in en büyük özelliği ürünlerinin çok çeşitli ve çok seçenekli olmasıdır. Herkesin ev dekoruna uyum sağlayabilecek ürünler üretilmekte ve satışa çıkartılması için firma mağazalarında yerlerini almaktadır. Flarmoni mutfak takımı özellikleri hakkında sizlere biraz detaylı bilgiler vereceğiz.Bu bilgiler kesinlikle net ve doğru bilgilerdir.

İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı Ne Kadar?

Oturma bölümleri tamamen konforlu olacak şekilde yumuşak dokurdan yapılmıştır. Ayaklarının ahşap olması da masanın görselliğine renk katmaktadır. Ahşap olan masanın estetik bir şekilde dikdörtgen döngüsü vardır. Bu masa genellikle hem klasik hem de modern tercihler yapan, bu güzelliği mutfağında yansıtan bayanların tercihleri arasına girecektir. Flarmoni mutfak takımı fiyatı hakkında sizlere biraz kısa ve küçük fiyat  bilgilendirmesi yapacağız. Banklı mutfak takımı 2000TL ile 2700TL arasındadır. Banksız mutfak takımı 1600TL ile 1900TL arasındadır. Diğer ürün ve masa paralarının fiyatları da yaklaşık 1200TL ile 4000TL arasında fark göstermektedir

İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı Görselleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı