İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı Fiyatı ve Özellikleri

İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı Fiyatı ve Özellikleri

Spordan çok mutfağında bile klasik seven kadınların en çok dikkatini çekecek mutfak masa setleri tabi ki de istikbal mobilya firmasına ait olan mağazalardadır. 60 yıldır eksiksiz bir şekilde kaliteli ve uzun ömürlü mobilya üreten bu firma sayesinde evlerin mutfak bölümünün birçoğu sürekli kullanım içerisindedir. Firmanın ürettiği ürünlerin arasındaki aslında kalite konusunda hiçbir farkları yoktur. İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı da o kaliteli ürünlerinden bir tanesi.

Kaliteli ürün kullanmalarının tek sebebi müşteri memnuniyeti ve uzun ömürlülük sayesinde ekonomik yönden tasarruf etmektir. Bu firmanın en büyü özelliği ile çok çeşitli ürünleri ve çok seçeneklerinin olmasıdır. Herkesin evinin dekoruna yaka uydurabilecek şekilde ürünler üretilmekte ve satışa çıkartılması için firma mağazalarında yerlerini almaktadır. Flarmoni mutfak takımı özellikleri hakkında sizlere biraz detaylı bilgiler vereceğiz bu bilgiler kesinlikle net ve doğru bilgilerdir.

İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı Ne Kadar?

Oturma bölümleri tamamen konforlu olacak şekilde yumuşak dokurdan yapılmıştır. Ayaklarının ahşap olması da masanın görselliğine renk katmaktadır. Ahşap olan masanın estetik bir şekilde dikdörtgen döngüsü vardır. Bu masa genellikle hem klasik hem de spor tercih eden ya mutfağında kullanan bayanların tercihleri arasına girecektir. Flarmoni mutfak takımı fiyatı hakkında sizlere biraz kısa ve küçük bilgilendirmeler yapılacaktır. Banklı mutfak takımı 2000TL ile 2700TL arasındadır. Banksız mutfak takımı 1600TL ile 1900TL arasındadır. Diğer ürün ve masa paralarının fiyatları da yaklaşık 1200TL ile 4000TL arasında fark göstermektedir

İstikbal Flarmoni Mutfak Takımı Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.