İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Fieri Köşe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Günümüzde giderek popülerleşmiş ve geçmişten günümüze sürekli kullanımı olan köşe takımları sizlere küçük mekânları değerlendirme fırsatı sunmaktadır. Fieri köşe takım özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin beğenisini kazanacak olan bir köşe takımıdır. Bu köşe takımı kullanıcıların özellikle tasarımı ile dikkatini çok fazla çekmektedir. Daha modern ve Minimalist bir tarzı olan köşe takımı, günümüz akımlarından izler taşımaktadır. Hardal sarısı rengi ile de evinize ayrı bir hava ve canlılık katacaktır. Daha pek çok özel renkleri ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır.

Fieri köşe takımı sizler için özel olarak tasarlanmış bir model olup aynı zamanda çok fazla fonksiyonel özelliği ile de sizlere pek çok konuda kullanım kolaylığı sunacaktır. Yüksek beyaz ahşap ayakları ile hem çok şık bir tasarım olup, hem de bayanlara temizlik konusunda büyük kolaylık sağlayacak bir modeldir.  Fieri köşe takım özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin bütçesine uyum sağlayacak bir modeldir. Silinebilir kumaş özelliğine sahip olup, aynı zamanda sizlere temizlik kolaylığı sunacak ve yumuşak bir tuşesi olan kumaşı ile de her dokunuşta konforlu hissetmenizi sağlayacaktır. Modern görünümüne göre oldukça kullanışlı da olan bu köşe takımı aynı zamanda yatak olabilme özelliğine de sahiptir.  Misafir ağırlamayı seven kişiler için özellikle fonksiyonel bir özellik olan yatak olabilme özelliği ile misafirlerinizi rahat ettirebilirsiniz.

Köşe takımları konusunda rakiplerini geride bırakmış olan istikbal firması her bütçeye her kişiliğe göre yeni köşe takımları üretmeye devam etmektedir. Sizler de daha fazla geç kelamdan hemen bir köşe takımı satın alarak uzun ömürlülüğü sayesinde ekonomik konusundan zarar etmiş olmazsınız. Herkesin beğenebileceği şekilde üretilen köşe takımlarının renk konusunda da zenginliği vardır. Rahat ve konforlu olması kullanıcılarının ilk tercihleri arasında yer aldığı için en çok da ona dikkat edilerek hazırlanmıştır. Her evin dekoruna ayak uydurabilcek durumda olan bu köşe takımları havasını değiştireceği evler için satılmak üzere mağazalarda yerini almış durumdadır. Görseli ile de çok dikkat çeki olan bu köşe takımı tamamen estetik bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Ailelerin de tercihleri arasına gire bu köşe takımı evini yenilemek isteyenlerin de dikkatini çekmektedir. Fieri köşe takımı özellikleri hakkında sizlere biraz bilgiler verelim. En büyük özelliği olan kumaş kalitesi sayesinde yine tercih listesinde adını belli etmiş ve duyurmuş bulunmaktadır. Sandık olabilme ve yatak olabilme özellikleri birçok e hanımının ilk tercihidir Gününün çoğunluğunu evine geçiren bayanların daha iyi bildiği ve dert ettiği sorunların çözümü olarak üretilmiştir. Fieri köşe takımı fiyatı hakkında da sizlere bilgi vererek ne kadar bütçe ayıracağınız hakkında bilgi edinmenizi sağlayacağız. Fieri üçlü 2000-3000 TL arasıdır. Köşe takımları 6000-7000 TL arasındadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı