İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Eva Köşe Takımı

Pek çok mekâna uyumlu olan köşe takımları günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Taleplerin artması ile birlikte de pek çok mobilya firması çeşit ve fonksiyonel olarak köşe takımlarını arttırmışlardır.  Eva köşe takım özellikleri ve fiyatı ile de sizleri pek çok konuda memnun edecek olup, beğeninizi kazanacaktır. Üç rengin bir arada kullanılması ile oldukça şık bir model oluşturulmuştur. Genellikle diğer köşe takımlarına göre boyutlarının daha büyük olmasından kaynaklı büyük mekânlarda kullanılmaktadır. Renkleri ve tasarımı ile de evlerinize şıklık katacak olan bu Eva köşe takımı çiçekli büyük puf minderleri ile de konforlu ve keyifli dakikalar yaşamınızı sağlayacaktır.

Eva köşe takımı pek çok fonksiyonel özelliğe sahip olup, yerden yüksek ahşap ayaklıkları ile hanımlara temizlik konusunda oldukça kolaylık sağlayacaktır. Gene silinebilir kumaş özelliği ile sizlere temizlikte yardımcı olacaktır. Özellikle yumuşak bir tuşeye sahip olan kumaş özellikleri ile sizlere konforu sunmaktadır. Eva köşe takım özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin bütçesine uyum sağlayacak bir köşe takımıdır. Aynı zamanda yatak olabilme özelliği ile de misafirlerinizin de konforlu ve rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Sandık özelliği ile de sizlere ekstra bir depolama alanı kazandıracaktır. Özellikle yer sıkıntısı çeken bayanlarımız bu özelliği ile köşe takımımızı çok seveceklerdir. Eva köşe koltuk takımı sizlere hem modern bir tasarım hem de konforu sunmaktadır.

Klasik ve spor karışımı olan bu koltuk takım sayesinde artık sizler de evlerinizin havasını değiştirebilir ve çok farkı konumlara getirebilirsiniz. Birçok özelliğe sahip olan bu koltuk kullanıcılarına aynı zamanda ekonomik açıdan zarar da ettirmiyor. Sadece aileler değil tek yaşayan bireylerin de tercih edebileceği bu koltuk takı hem sizlerin hem de konuklarınızın konforlu bir ala da konumlanmaları içindir. Süt kahvesi ve krem renkleri ile de zaten ne kadar rahatlığı ve konforu hakkında kendisini belli etmektedir. Gün içerisindeki yorgunluğunu atmak için sadece bu koltukların üzerine oturmanız yeterli olacaktır. Kaliteli ürünlerin kullanılması da uzun ömürlü olduğunu kanıtlamaktadır. Uzun ömürlü olan bu koltuk takımının yıllar geçse de modası geçmeyecektir.

Eva Köşe Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Eva Köşe Takımı

Her zaman ilk günkü güzelliğini yansıtacaktır. Göz olarak da güzel bir hitap ediş şekli vardır. Eva köşe takımı özellikleri hakkında sizlere yine detaylı bilgiler vermeye deva edeceğiz. İlk olarak özelliği tabi ki de eşsiz tasarımıdır. Asarımda kullanılan kumaşın özel olmasıdır. Bazı bölümlerde kullanılan çiçek desenlerin harikalığı konusunda tasarım olarak mükemmelliği konusunda tartışma söz konusu değildir. Rahat temizlik yapılması için ayakları uzundur. Sandık ve yatak olabilme özelliğine sahiptir. Eva köşe takım fiyatı hakkında da sizlere kısa bilgiler aktaracağız. Eva köşe üçlü 1200-1900 TL arasındadır. Eva ikili 1000-1500 TL arasındadır. İstikbal web sitesinden kontrol edebilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı