İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Eva Koltuk Takımı & Fiyat Listesi

İstikbal Eva koltuk takımı diğer koltuklara daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu koltuk takımı her kesimden insanın zevkine ve isteğine göre tasarlanmış özel bir üretimdir. Görseline baktığınızda bile sadece konfor ve rahatlığını sizlere hissettiren bu koltuk takımını satın almak için daha fazla geç kalmayınız. Hem evinizin havası değişecek hem de artık rahat aynı zaman da çok amaçlı koltuk takımlarına da sahip olmuş olacaksınız.

Sandık fonksiyonu sayesinde fazla ya da kışlık yazlık eşyalarınızı saklayabilir gözünüzün önünde olacak şekilde muhafaza edebilirsiniz. Aynı zaman da bu koltuk takımının yatak olma özelliği sayesinde misafirleriniz geldiğinde hiçbir şekilde yatak sorunu çekmeyeceksinizdir.

Her bütçeye uygun olup sizleri de ekonomik sıkıntıya sokmak istemeyen istikbal firması sayesinde evlerinizi baştan aşağı yenilemiş havası bu koltuk takımları sayesinde sahip olabilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerin daha çok tercih etmesinin sebebi yumuşaksı ve pamuksu bir dokuya sahip olmasıdır. Uzun yıllar ömrü olan istikbal Eva koltuk takımı kaliteli ürünlerden üretilmektedir. Sağlık açısından son derece sağlıklı ve denetlenerek üretilen bu koltuklara sahip olabilir ve evinizin en güzel köşesinde konumlandırabilirsiniz.

Evinizin boyasına ve dekoruna göre rengi mevcut olup birçok model seçenekleri sayesinde hiçbir şekildeki kararsızlık yaşamayacaksınız. Koltuklarınızın kolay temizlenmeye sahip olması da sizleri temizlik ile çok vakit kaybetmenize neden olmayacaktır. Kolay ittirilebilir yöntemi yerini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

İstikbal Eva Koltuk Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Eva Koltuk Takımı & Fiyat Listesi

Tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan Eva koltuk özel tasarım olup sınırlı sayıda üretilmiştir. Şık ve modern tasarımı ile sizlerin beğenisini kazanacaktır. Tasarımı kadar rahatlığı ile de ön plandadır. Zero Wall sistemi ile koltuğunuzu yerinden kıpırdatmadan yatak pozisyonuna getirebilirsiniz. Duvara sabit şekilde kullanabilirsiniz. Yüksek ayaklara sahip olup yerden yüksekliği sayesinde sizlere temizlik yaparken kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca çok kolay bir şekilde de hareket ettirebilirsiniz. Silinebilir kumaş özelliği ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Ayrıca sizlere daha fazla depolama alanı kazandıracak sandık sistemi de bulunmaktadır. Hem farklı bir tarza sahiptir hem de oldukça kullanışlıdır. Pek çok farklı rengi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca şık bir mekân için de bu koltuk takımını tercih edebilirsiniz.

İstikbal Eva Koltuk Takımı Görselleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı