İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Estilo Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri & Fiyatı

Oturma odanızı daha da şık hale getirmek isteyenler için tasarlanmış deluxe kanepe takımları sizlerin de aradığınız niteliktedir. Estilo deluxe kanepe takımı özellikleri ‘nden biri olan zero-wall mekanizması sayesinde koltuğu öne çekmeden yatak haline getirebiliyorsunuz. Çiçek desenli kırlentleri ve beyaz ayakları ilgi odağı olmaktadır. İki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerden oluşmakta olup pudra rengi orta sehpa da takımla verilmektedir.

Üçlü kanepe derinliği 102,00 cm, genişliği 228,00 cm. yüksekliği 83.00 cm’dir. Berjer derinliği 92.00 cm, genişliği 78,00 cm, yüksekliği 98,00 cm’dir. Sandık özelliği olan koltuklarda oturum yerlerinde yaylarda mevcuttur. Her aileye uygun olan bu takım hayatınızı kolaylaştıracaktır. Kolay taşınabilir özelliği ve her odaya sığabilir ölçüleri sayesinde küçük eve sahip olan ailelerde yaralanabilir. Mavi tonları sevenler için kremle mavi birleşimi ortaya çıkan deluxe kanepe takımı çiçek işlemeli sırt minderleriyle de güzel bir uyum sağlamıştır. Ayaklarındaki ahşaplardan yola çıkarak kırlentlere de ahşap rengi kullanılmıştır.

Estilo deluxe oturma grubu iki adet 7.796.00 TL’dir. Estilo deluxe takım üç adet 12.528.00 TL’dir. Estilo oturma grubu 4 adet 15.996,00 TL’dir. Estilo berjer 722,40 TL’dir. Estilo ikili takım 1.087,20 TL’dir. Estilo tekli takım 774,00 TL’dir. Estilo üçlü takım 1.365,60 TL’dir. Estilo deluxe kanepe takımı fiyat ‘lar da %8 KDV’li indirimler İstikbal mağazalarında mevcuttur.

İstikbal Estilo Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Estilo Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Estilo Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri & Fiyatı

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı