İstikbalYemek Odası

İstikbal Elizya Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Elizya yemek odası takımı şık görünümü ile gözleri kamaştıran yemek odası takımları arasındadır. Elizya yemek odası sadeliği ön plana çıkarmıştır. Sade olan ürünlerin çok daha gösterişli olduğunu da düşünecek olursak bu ürünler sizlerin çok severek kullanacağı modeller halini alacaktır. İstikbal ürünlerin de insan sağlığına çok önem vermektedir. İnsan sağlığı için kaliteli ürünler kullanmaktadır. Bu ürünler ile sizlere kalite ve şıklık bir arada sunulmaktadır. E1 standardına uygun olara çalışan İstikbal kesinlikle kanserojen ürünlere yer vermemektedir.

Elizya yemek odası takımı meşe, opak ve beyaz renkleri bir araya getirilerek edilerek tasarlanmıştır. Bu renklerin uyumuna bayılacaksınız. Büfe de lazer uygulamaları bulunmaktadır. Altın sarısı fitil ile de görsellik olarak zenginleştirilmiş ürünlere sahiptir.

İstikbal Elizya yemek odası takımı küçük detaylar ile zenginleştirilmiş gayet şık bir takımdır. Bu takım sizlere farklı tarz ve zarafeti bir arada sunacaktır. Ürünler de yüksek ayaklar kullanılmıştır. Böylece temizliğinizi daha kolay bir şekilde yapma şansınız da sizlere verilmiştir.

Ürünlerin kapakların da yavaşlatıcı sistemler bulunmaktadır. Bu sayede oluşabilecek bütün kazalar engellenmektedir. Temperli cam sayesinde camlar dayanıklıdır. Herhangi bir kırılma yaşanmamaktadır. Eğer yaşanırsa da çok fazla parçalanmamaktadır. Buda oluşabilecek bütün kazaları engeller. Ünite kapaklarında da lazer uygulaması yapılmıştır. Ürünün bu şekilde görselliği arttırılmış ve daha farklı bir tarza sahip olması sağlanmıştır.

Elizya yemek odası takımı Fiyat Listesi

İstikbal Elizya Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Elizya yemek odası takımı Görselleri

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı