İstikbalYatak Odası

İstikbal Elizya Yatak Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı

İstikbal elizya yatak odası takımında açık ve koyu ahşap renkleri bir arada kullanılarak sadelik ve doğallık yansıtılmıştır. Yatak odalarınız da şıklık ve farklı tasarımları bir arada kullanabilmek için İstikbal seçeneklerine bakmanızı öneriyoruz. Farklı tasarımlar ile sizlere farklı modeller sunan istikbal çok sevin ve tercih edilen bir markadır ürün kalitesi her zaman daha yükselmekte ve ileriye gitmektedir.

Modayı takip eden ve her sene güzel tasarımları sizlere sunan İstikbal, bu sene de yatak odası takımları ile fark yaratmayı başarmıştır. Elizya yatak odası takımı görsel açıdan farklı ve modern  tarzı sizlere sunmaktadır. Oldukça farklı modellere İstikbal ile ulaşmanız çok kolaydır.

İstikbal Elizya yatak odası takımı modelinin detaylarında altın renkler kullanılmıştır. Bu altın renler odaya farklı bir şıklık katmaktadır. Ayak kapısı ve kulpları da oldukça farklı tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. Elizya modellerinin gardırop kapakları da farklı tasarımlar ile üretilmiştir. Çerçeve görünümü gibi kat kat tasarlanan bu dolapların tek bir bölümün de ayna bulunmaktadır.

Oldukça şık gözüken bu tasarım modeller aynı zaman da zarifliği de ön planda kullanmaktadır. Gardırop için de iç çekmece ve raflı bölmeler bulunmaktadır. Bu şekil de elbiselerinizi daha kolay ve şık bir görünüm ile yerleştirebileceksiniz. Tamamen insan sağlığı için kaliteli ürünlerden elde edilen bu modeller de kanserojen ürünler kullanılmamaktadır.

İstikbal Elizya Yatak Odası Takımı  Fiyatı

İstikbal Elizya Yatak Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı
(1) 5 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin (2) 6 Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin (3) Sürgü Kapılı Gardırop+Tuvalet Masası+Tuvalet Aynası+150/160’lık Başlık+2 Ad.Komodin
Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı