İstikbal Elite Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Elite Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Elite yemek odası takımı şık ve modern görünümü ile kaliteyi sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Böylece kaliteli ve şık yemek odalarınızı tasarlamaktadır. Elite oldukça göz alıcı takımlar arasın da yer almaktadır. İstikbal ürünlerinde insan sağlığına çok önem vermektedir. İnsan sağlığı için kaliteli ürünler kullanmaktadır. E1 standardına uygun malzemeler ile çalışılarak kanserojen malzemelerden uzak durmaktadır.

Elite yemek takımında açık renklere Gold detaylar eklenmiştir. Ayrı bir şıklık ve zarafete sahip olan bu takımlar oldukça kaliteli takımlar arasında yer almaktadır. Görsel zenginliği yanında işlevsellik konusunda da ön planda olan Elite yemek takımı şık bir görünüme sahiptir.

Elite yemek odası takımı avangart bir takımdır. Şık çizgiler ve küçük ayrıntılar ile daha zengin hale gelmiştir. Oldukça şık ve zarif görünen bu ürün kaliteli bir üründür. Yemek odanızın tarzını değiştirecek takımı çok seveceksiniz.

Temperli cama sahip olan bu takımlar dayanıklıdır. Kırılma yaşmazlar ama kırılma gibi bir durum olursa da çok fazla parçaya ayrılmayarak olabilecek kazaları önlerler. Ürünlerin ayak kısımları yüksek bir şekilde kullanılmıştır. Yani bu ürünlerin temizliği de çok kolay olacaktır.

Kitabeli masa özelliği kullanılmaktadır. Yani 6 kişilik masa 8 kişilik masa olma özelliğine sahiptir. Büfe bölümü de farklı tasarımları ile çok daha şık ve zarif bir görünüm sunmaktadır.

İstikbal Elite Yatak Odası Fiyat Listesi

İstikbal Elite Yemek Odası Görselleri;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.