İstikbalSalon

İstikbal Elite Koltuk Takımı Özellikleri & Fiyatı

Evinize değişik hava katan koltuk takımlarında aranan özellikler genelde kalitesi ve kullanışlı olmasıdır.Çeşit çeşit renkleriyle, Chester tarzıyla ve ayaklarındaki dikkat çeken altın tonlarındaki şeritlerle sizi kendine hayran bırakacak koltuk takımı olan Elite koltuk takımı özellikleri’ nden bazılarıdır. Ürün rahat ve soft minder uygulamalı ve sırt kısmında düğme ve çektirme uygulaması yapılmıştır. Zarif kırlentlerle süslenen koltuklar salonunuza değişik bir hava katacaktır. Bu ürün nano teknolojisinden yararlanarak tasarlanmıştır.

Kumaşlarının uzun süre dayanıklılığı, kolay siline bilir özelliği ile rahat ve kullanışlıdır. Sizler için tasarlanmış koltuk takımının ölçüleri belirtilmiştir. İkili koltuk takımının derinliği 114.00cm, genişliği 201,00 cm, 87.00 cm ‘dir. Berjer derinlik 93.50 cm, genişliği 77.00 cm, yükseklik 102,00 cm ‘dir. Üçlü koltuk derinlik 114,00 cm, derinliği 232,00 cm, yüksekliği 87.00 cm ‘dir. Koltuk takımının yanında şık bir yan sehpa hediyedir. Konsept olarak yemek odası şeklinde sunulan takım çok iliğinizi çekecektir. Kapitone dikişleriyle de dikkat çeken ürün renkleriyle de zarif ve sadelik katmaktadır.

İstikbal Elite koltuk takımı fiyatları

Elite deluxe takım bir adet 9.998,40 TL’dir. Elite koltuk takımı iki adet 19.318,80 TL’dir. Elite berjer 1.374,60 TL’dir. Elite ikili koltuk 3.285,60 TL’dir. Elite üçlü koltuk 3.624.60 TL’dir. Zevkinize göre zarif koltuklar eve sıcak bir hava katacak sizleri iyi hissettirecektir. Sizlerde bu şık koltuk takımına sahip olmak istiyorsanız İstikbal mağazasına ziyaret edebilirsiniz.

İstikbal Elite Koltuk Takımı Ölçüleri ve Resimleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı