İstikbalMutfak

İstikbal Cross Banklı Mutfak Masa Seti Fiyat ve Özellikleri

Kadınların tercihleri arasında yer alan sade kumaşların yanı sıra deri seçeneklerin dıkkatlerini çektiğini görebiliyoruz. Deri kumaş tercihlerinin sebebi mutfak masası setlerinde derinin oturma bölümünde kullanılmasıdır. Evinin salonundan çok mutfakta vakit geçiren kadınlar aslında tercihlerinin ne olduğu ya da ne olacağı hakkında biraz da olsa fikir sahipleridir. Bunların da yanı sıra mutfağınızın estetik bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız eğer kesinlikle eşyalarınız il uyumlu bir masa seçmelisiniz. Örneğin daha çok öncelerinde kadınların tek beğendikleri ya da satın adlıkları mutfak masaları ahşap masalardı. İstikbal Cross Banklı Mutfak Masa Seti ise modern tasarımı ve adını cross yani çarpı işaretinden alan ayak tasarımları ile benzersiz tasarımdadır.

İstikbal Cross banklı mutfak masa seti özellikleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Bu mutfak masa seti İstikbal firmasına özgün olan bir masa setidir. Bu setin özelliklerinden bir tanesi oturma bölümlerin kumaştan değil yumuşak deriden yapılmış olmasıdır. Ortadaki masa ile cam ve aynı zaman da yuvarlaktır.

Çiçekli desenlerin kullanılmaya özen gösterilmesi de görsel açıdan duracağı konumda zenginlik yaratması anlamına gelmektedir. Ahşap olan masa ve sandalye ayaklarının da beyaz olması farklı bir hava katarak şıklığını arttırmıştır.

İstikbal Cross banklı mutfak masa seti fiyatı hakkında da sizleri bilgilendireceğiz. Set dışında fiyatlar 300 TL den başlayarak set halinde olmak şartı ile 2000 TL ye kadar çıkmaktadır. 1000 – 2000 TL arasında fiyatları da vardır.

İstikbal Cross Banklı Mutfak Masa Seti Görselleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı