İstikbal Cross Banklı Mutfak Masa Seti Fiyat ve Özellikleri

İstikbal Cross Banklı Mutfak Masa Seti Fiyat ve Özellikleri

Bazen kadınların tercihi mobilya konusunda sade kumaş olmuyor deri seçenekler de araya girebiliyor. Aynı şekilde deri seçeneklerden araya girenlerden birisi de mutfak masası setlerinde derinin oturma bölümünde kullanılmasıdır. Evinin salonundan çok mutfakta vakit geçiren kadınlar aslında tercihlerinin ne olduğu ya da ne olacağı hakkında biraz da olsa fikir sahipleridir. Bunların da yanı sıra mutfağınızın estetik bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız eğer kesinlikle eşyalarınız il uyumlu bir masa seçmelisiniz. Örneğin daha çok öncelerinde kadınların tek beğendikleri ya da satın adlıkları mutfak masaları ahşap masalardı. İstikbal Cross Banklı Mutfak Masa Seti ise modern tasarımı ve adını cross yani çarpı işaretinden alan ayak tasarımları ile bir harika.

İstikbal Cross banklı mutfak masa seti özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz ilk olarak bu mutfak masa seti istikbal firmasına ait olan bir masa setidir. Bu setin özelliklerinden bir tanesi oturma bölümlerin kumaştan değil yumuşak deriden yapılmış olmasıdır. Ortadaki masa ile cam ve aynı zaman da yuvarlaktır.

Çiçekli desenlerin kullanılmaya özen gösterilmesi de görsel açıdan duracağı konumda zenginlik yaratması anlamına gelmektedir. Ahşap olan masa ve sandalye ayaklarının da beyaz olması farklı güzel bir görsel kazandırmış kısacası görsellik olarak çok şık duran bir mutfak setidir.

İstikbal Cross banklı mutfak masa seti fiyatı hakkında da sizlere biraz bilgi ileteceğiz. Set dışında fiyatlar 300 TL den başlayarak set halinde olmak şartı ile 2000 TL ye kadar çıkmaktadır. 1000 – 2000 TL arasında fiyatları da vardır.

İstikbal Cross Banklı Mutfak Masa Seti Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.