İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Caprice Koltuk Takımı Resimleri ve Fiyat Listesi

Her kesimden ya da her yaştan insanın aynı zaman da ailelerin de en çok tercih ettiği koltuk takımları arasında istikbal caprice koltuk takımı vardır. Bu koltuk takımı rengi ve desenleri ile aynı zaman da modelleri ile kullanıcıları son drece memnun etmektedir. Bu memnuniyet sayesinde 60 yıldır tecrübe kazanan istikbal firması daha da çok tecrübe kazanmaya devam etmiştir.

Üretim firması olan bu marka artık sizlerin de evlerinize kadar gelerek rahatlığınız için çabalamaktadır. Ürünlerinin son derece kaliteli ve uzun ömürlü olması aynı zaman da her yıl yeni model çıkarmaları modayı ve trendi takip ediyor olmaları da birçok kadının dikkatini çekmiş durumdadır. Âdete sehpayı andıran koltuk kolları artık misafirleriniz geldiğinde kalabalıklık yapan sehpalara gerek duyulmadığını belirtmektedir.

İstikbal caprice koltuk takımı sayesinde artık fazladan yatak alıp da ekonomik durumunuzu sıkıntıya sokmanıza gerek yok. Çünkü bu koltuk takımı aynı zaman da yatak olma özelliğine sahiptir. Kumaşının özel olması sebebi ile rahat ve kolay bir şekilde temizlenen bu koltukları temizlik için çok vaktiniz de almayacaktır. Eğer sizlerin de aklında tam bu özellikte bir koltuk hayali varsa sizler de istikbal mağazalarında ya da web sitesinde koltuğunuzu beğenebilir ve sipariş verebilirsiniz. Eminiz sizlerin evlerine bu koltuk takımı çok yakışacaktır. Uzun ömürlü kullanılır olması da sizleri ekonomik yönden zarara sokmayacaktır.

İstikbal Caprice Koltuk Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Caprice Koltuk Takımı Resimleri ve Fiyat Listesi

Caprice koltuk takımı farklı tasarımı ile sizlerin dikkatini çekecek. Çiçekli desenleri ile ahşap detayları uyum içerisinde olup farklı bir tarza hitap etmektedir. Tasarımı kadar ergonomik oluşuyla da ön plandadır. Büyük minderleri sayesinde oldukça konforludur. Silinebilir kumaş özelliği ve yerden yüksek olan ahşap ayaklıkları sayesinde temizlik yaparken artık zorlanmayacaksınız. Üstelik kolaylıkla hareket ettirilebilir hafifliğe sahiptir. Kumaş özelliği olarak da yumuşak bir dokuya sahiptir. Sünger oturum özelliği sayesinde de sizlere konforu sunmaktadır. Aynı zamanda açılabilir özelliği ile de yatak olmaktadır. Sizlere misafiriniz geldiğinde bu özelliği ile de kolaylık sağlayacaktır. Tüm koltuklarında s yayı kullanılmış olup bu özelliği ile de oldukça rahat bir koltuk takımıdır. Aynı zamanda depolama özelliği de bulunmaktadır.

İstikbal Caprice Koltuk Takımı Resimleri

İstikbal Caprice Koltuk Takımı Resimleri ve Fiyat Listesi İstikbal Caprice Koltuk Takımı Resimleri ve Fiyat Listesi İstikbal Caprice Koltuk Takımı Resimleri ve Fiyat Listesi İstikbal Caprice Koltuk Takımı Resimleri ve Fiyat Listesi İstikbal Caprice Koltuk Takımı Resimleri ve Fiyat Listesi

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı