Bebekİstikbal

İstikbal Bebek Koltuğu Modelleri & Fiyatları 2018

İstikbal kalitesi ile bebek koltuk modelleri de üretmektedir. Annelerin içlerinin rahat olabilmesi için bu koltuk modellerinin kumaşı ve kullanılan ürünleri bebeklerin sağlığı için kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlere İstikbal ile ulaşmanız çok kolay. İstikbal bebek koltuğu modelleri çocuklarınızın odasını istedikleri tarza dönüştürecektir. Bu odaların daha şık ve tarz görünmesini sağlayacaktır. Bu takımlar için İstikbalin sitesine bakmanız yeterli olacaktır. Çocuklarınızın da konforunu düşünen İstikbal sizlere en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamıştır. Bu ürünlerin kalitesi ile sizlerin farklı tasarımlar ile buluşmanız çok kolaydır. Bu tasarımlar çocuklarınızın odasına da çok yakışacak ve farklı duracak modellerdir. Bu modeller için Site de fikir alabilir ve çeşitliliğini görebilirsiniz.

İstikbal bebek koltuğu Fiyatları

Bebek koltuğu; mini bebek koltuğu takımı ve fonksiyonel bebek kanepesi olarak çeşitlendirilmiştir. Bu çeşitlilik ile bebek odalarınızı süsleyebileceksiniz. Tekli bebek koltuğu fiyatı 100 ₺’dir. Mini Bebek Koltuk Takımı fiyatı ise 300 TL olarak mağazalarda satışta.

Tekli bebek koltuğu derinlik olarak 44.00 cm’dir. Genişlik olarak 53.00 cm, yükseklik olarak ise 40.00cm’dir.

Mini bebek koltuk takımı üçlü kanepe derinlik olarak 44.00 cm, genişlik olarak 95.00 cm, yükseklik olarak ise 40.00 cm’dir.

Fonksiyonel bebek kanepesi üçlü kanepe, derinlik olarak 44 cm, genişlik olarak 70 cm, yükseklik olarak 39.00 cm’dir.

Üçlü kanepenin yatak konumu; derinlik olarak 104,00 cm, genişlik olarak 70 cm, yükseklik olarak 29.00 cm’dir.

Bu modeller bebeklerinize özel dizayn edilmiştir. Boyutları standart bir şekilde sunulmuştur. İstikbal bebek koltuğu modelleri hakkında siteden fikir alabilirsiniz.

İstikbal bebek koltuğu resimleri

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı