İstikbal Bebek Koltuğu Modelleri & Fiyatları 2018

İstikbal Bebek Koltuğu Modelleri & Fiyatları 2018

İstikbal kalitesi ile bebek koltuk modelleri de üretmektedir. Annelerin içlerinin rahat olabilmesi için bu koltuk modellerinin kumaşı ve kullanılan ürünleri bebeklerin sağlığı için kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlere İstikbal ile ulaşmanız çok kolay. İstikbal bebek koltuğu modelleri çocuklarınızın odasını farklı tarza dönüştürecektir. Bu odaların daha şık ve tarz görünmesini sağlayacaktır. Bu takımlar için İstikbalin sitesine bakmanız yeterli olacaktır. Çocuklarınızın da konforunu düşünen İstikbal sizlere en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamıştır. Bu ürünlerin kalitesi ile sizlerin farklı tasarımlar ile buluşmanız çok kolaydır. Bu tasarımlar çocuklarınızın odasına da çok yakışacak ve farklı duracak modellerdir. Bu modeller için Site de fikir alabilir ve çeşitliliğini görebilirsiniz.

İstikbal bebek koltuğu Fiyatları

Bebek koltuğu; mini bebek koltuğu takımı ve fonksiyonel bebek kanepesi olarak çeşitlendirilmiştir. Bu çeşitlilik ile bebek odalarınızı süsleyebileceksiniz. Tekli bebek koltuğu fiyatı 100 ₺’dir. Mini Bebek Koltuk Takımı fiyatı ise 300 TL olarak mağazalarda satışta.

Tekli bebek koltuğu derinlik 44.00 cm dir. Genişlik 53.00 cm, yükseklik ise 40.00cm dir.

Mini bebek koltuk takımı üçlü kanepe derinlik 44.00 cm, genişlik 95.00 cm, yükseklik ise 40.00 cm dir.

Fonksiyonel bebek kanepesi üçlü kanepe, derinlik 44 cm, genişlik 70 cm, yükseklik 39.00 cm dir.

Üçlü kanepe yatak konumu; derinlik 104,00 cm, genişlik 70 cm, yükseklik 29.00 cm dir.

Bu modeller bebeklerinize özel dizayn edilmiştir. Boyutları standart bir şekilde sunulmuştur. İstikbal bebek koltuğu modelleri hakkında siteden fikir alabilirsiniz.

İstikbal bebek koltuğu resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.