İstikbalYemek Odası

İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Baron yemek odası takımı oldukça şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Bu takımlar oldukça kullanışı olmakla birlikte çok tercih edilen ve beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Bu ürünler de yoğun olarak beyaz renk kullanılmaktadır. İki kapaklarda da ayna kullanılmıştır. Böylece görsel bir şıklık sağlanmıştır. Ayak yapıları yerden yüksektir. Zarif ve şık bir tasarımdır.

Ayak kısımlarının yüksek olması ile temizlik yaparken hiçbir problem yaşamazsınız. Gardırop kapaklarının üzerinde çerçeve bölümleri yer almaktadır. Bu bölümler oldukça şık ve tar görünüme kavuşulmasını sağlamaktadır. İstikbal ürünlerinde insan sağlığına çok önem vermiştir. İnsan sağlığı için kaliteli malzemeler kullanmaktadır. E1 standardına uygun malzemeler kullanarak kanserojen malzemelerden kaçınmaktadır. Bu ürünler de çizilme ve sürtünme yaşamazsınız.

İstikbal Baron Yemek Odası Takımı

Baron yemek odası takımı ünite kapaklarında, açılıp kapatılırken sert çapmaması için yavaşlatıcı sistemler kullanmıştır. Bu şekilde oluşabilecek kazalar engellenmektedir. Kitabeli masa özelliğine sahiptir. Yani bu masalar 6 kişilik iken 8 kişilik masa olma özelliğine sahiptir. Bu şekilde misafirlerinizi de kolay ağırlayabilirsiniz.

Ürün içinde ki raflar da temperli camlar kullanılmıştır. Bu camlar oldukça dayanıklı yapıya sahiptir. Kolay kırılmazlar eğer kırılırsa da çok parçalara bölünmez. Bu şekilde oluşabilecek kazalar engellenmektedir. Sandalye sırtın da püskül kullanılmıştır buda görsel zenginliği arttırmıştır. Takım da Tv ünitesi ve Tv sehpası da yer almaktadır. Bu ürün ile şıklığı ve kaliteyi bir arada yaşayabileceksiniz.

İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı İstikbal Baron Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı