İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Aristo Koltuk Takımı Özellikleri ve Fiyatı

En iyi koltuk takımlarına sahip olmak için henüz geç kalmış değilsiniz. Sizler de istikbal mağazalarını ya da web sitelerini ziyaret ederek artık yeni koltuk takımı sahip olabilirsiniz. Her çeşit ve modellerde zenginlik imkânı tanımlayan istikbal firması yıllardır devamlı olmak şartıyla hem sizlere hizmet vermek hem de müşteri memnuniyeti kazanmak için üretime halen daha devam etmektedir. İstikbal Aristo koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi edinmek isteyenler ve merak edenler için yazımızın alt bölümlerinde bahsedeceğiz.

Aristo koltuk takımı sizlere konforlu ve şık bir hayat sunuyor. Tasarımı ile oldukça şık aynı zamanda Minimalist çizgilere sahiptir. Renkleri ile uyum içerisinde olup sizlere daha pek çok renk skalası ile seçenek sunmaktadır. Beyaz renkli ahşap ayaklıkları ile yerden yüksek olarak temizlik yaparken sizlerin zorlanmamasını sağlamaktadır. Aynı zamanda hafif olup rahatlıkla hareket ettirebilmenizi sağlamaktadır. Geniş depolama alanı bulunup fazla eşyalarınızı muhafaza etmenizi sağlamaktadır. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz, yatak olma özelliği ile de sizlerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Kumaşa dokunduğunuzda yumuşak bir his verip silinebilir özelliği sayesinde de temizlik için çok vakit harcamanıza engel olacaktır. Bu koltuk takımı hem mekanınızı ferahlatacak hem de kullanışlı özellikleri ile sizlerin hayatını kolaylaştıracaktır.

Özellikleri;

 • Rahat temizlik yapılabilmesi,
 • Kaliteli kumaş kullanıma sahip olması,
 • Sandık fonksiyonu tanımlaması,
 • Yumuşak dokusu,
 • Kaliteli kumaş kullanımı,
 • Yatak olma özelliği,

Fiyatları;

 • Aristo koltuk takımı üçlü; 1900 – 2800 TL arıdadır.
 • Aristo koltuk takımı ikili; 1300 – 1900TL arasındadır.
 • Aristo berjer; 900 – 1300TL arasındadır.
 • Aristo koltuk takımı (33BB) (1); 5700 – 8500 TL arasındadır.
 • Aristo koltuk takımı (32BB) (2); 5100 – 7500TL arasındadır.

Fiyatların değişiyor olması ödem şekillerinin farklı ve çok seçenekli olmasından dolayıdır. Artık sizler de istikbal Aristo koltuk takımı özellikleri ve fiyatı hakkında edindiğiniz bilgiler doğrultusunda ilerleyebilir ve istediğiniz şekilde model seçimi yapabilirsiniz. Tamamen evinizin havasını değiştirecek olan bu koltuk takımları misafirleriniz tarafından da çok beğenilecektir. Daha fazla vakit kaybetmeden istikbal web sitesi ya da istikbal mağazalarından satın alabilir evinizin dekoruna renk katabilirsiniz.

İstikbal Aristo Koltuk Takımı Tüm Renkleri ve dizilimleri;

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı