İstikbalKoltuk Takımları

İstikbal Almeyra Köşe Takımı

Köşe takımlarının çok fazla tercih edilemeye başlandığı günümüzde, çok fazla model üretilmeye başlanmıştır. Bu modellerden biri de Almeyra köşe takımıdır. Özellikle konforlu tasarımı ile birlikte sizlerin dikkatini çekecek bir köşe takımıdır. Yüksek ahşap ayaklıkları ile düğmeli tasarımı ile ayrı bir havası olan Almeyra köşe takımı özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin beğenisini kazanacaktır. Ayrıca koltukların alt kısımlarında bulunan renkli şeritlerde tasarım olarak bu köşe takımını daha şık göstermektedir. Çiçekli küçük minderleri ile de evinize ayrı bir hava katacak olan köşe takımı tasarımı ile sizleri görsel olarak memnun edecek bir modeldir.

Almeyra köşe takımı sizlere pek çok konuda konforu hissettirecektir. Çok fonksiyonelli özellikleri ile pek çok konuda kolaylık sağlayacaktır sizlere. Özellikle silinebilir kumaş özellikleri ile hanımlara temizlik konusunda çok büyük rahatlık sağlayacaktır. Aynı zamanda yumuşak kumaş dokusu ile de sizlere her an konforu yaşatacaktır. Almeyra köşe takımı özellikleri ve fiyatı ile de hem bütçenize uyacak hem de pek çok özelliği ile sizlere kolaylık sağlayacaktır. Almeyra köşe koltuk takımı sandık sistemi ile de sizlere ekstra bir depolama alanı sunmakladır. Bu sayede de fazla eşyalarınızı rahatlıkla muhafaza edebileceksiniz. Ayrıca yatak olabilme özelliğine sahip olan bu koltuk takımı, rahatlıkla misafir ağırlayabilmenizi de sağlayacak olup, oldukça rahat bir köşe takımıdır.

En güzel renklerin birleştiği ve ortaya harika bir tasarım çıkmasını sağlayan istikbal mobilya ilk olarak müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu sebeplerden dolayı istikbal mobilya firması sizler için harika bir köşe takımı daha üretmiştir. Yaşam alnınızın yaşam kalitesini daha da çok yükseltecek olan bu köşe takımları sayesinde aynı zamanda misafirlerinizi konforlu takımlarınızda ağırlayacaksınız. Kalitesi son kalitede olan istikbal firması 60 yılın verdiği tecrübeler sayesinde teknoloji ve modaya uyarak da daha çok yeni modeller ve çeşitle üretme için çabalamaktadır. Henüz hiç bir şey için geç kalmış sayılmayan sizler hemen istikbal mağazasına giderek y da web siteni ziyaret ederek sizlerin için en iyi modelleri seçebilir ve satın alabilirsiniz. Almeyra köşe takımı özellikleri hakkında sizlere detaylı ve derin bilgiler vereceğiz bu bilgiler sizler için özenle tasarlanan köşe takımına aittir.

Almeyra Köşe Takımı Fiyat Listesi

İstikbal Almeyra Köşe Takımı

İlk olarak tabi ki de bahsedeceğimiz özelliği yatak olması ve aynı zaman da sandık özelliğine sahip olmasıdır. Daha sonrasında kaliteli kumaşlardan üretildiği için de temizlik açsında kolay ve sadece silinerek de temizlenebilmektedir. Almeyra köşe takımı fiyatı hakkında da sizleri bilgilendirerek ne kadar bütçe hazırlamanız gerektiği ileteceğiz. Köşe üçlü takımlar 1100TL den başlayarak 1300TL’ye kadar ilerlemektedir. Uzanmalı koltuk takımları 1300TLden 1500TLye kadar yükselmektedir. Fiyatların yükselme sebebi ödeme şekillerin çok çeşitli olmasından dolayıdır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı