Genel

İstanbul Mobilya Fuarı 2017

Kış ayı gelmesiyle beraber mobilyacılık sektöründe fuar çalışmaları da başlamış oldu. Bunların içinde en büyük çapta ve her yıl yapılan CNR Furniture İstanbul – İstanbul Mobilya Fuarı İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açacak. Tabi aynı zamanda da mobilya üreticilerine vitrin imkanı sunacak.

Birbirinden güzel mobilya modellerinin sergileneceği, daha önce hiç tasarlanmamış ve satışa sunulmamış ürünlerin kendini göstereceği bu fuarda ziyaretçiler mest oluyor. Mobilya markalarının Ar-Ge bölümleri, özellikle bu fuarlara katılmak için her yıl çaba sarf ediyor. Bize de gezmek kalıyor.

Mobilya Üreticileri Bu Fuarı Kaçırmamalı

Ülkemiz Afrika başta olmak üzere Avrupa ve Asya’ya mobilya ithalatı yapmakta ve ürünlerimiz son derece tutulmakta. Bu mobilya sektörü için bir iftihar nedeni olup, yurt dışı pazarlarına açılmanın en iyi yollarından birisi de mobilya fuarlarından geçiyor. Bu fuarlara mobilya üreticilerinin katılması, toplu sipariş alabilmeleri ve etkileşim kurmaları bakımından son derece önemli.

Özellikle Arap ülkelerinden taleplerin çok fazla olduğunu biliyoruz. İstanbul’da düzenlenen bu fuarlara Arap misafirlerin ilgisi son derece yüksek. Mobilya üreticilerinin bu fuarda yerini alması son derece önemli.

Furniture İstanbul – İstanbul Mobilya Fuarı ne zaman ve nerede?

İstanbul Mobilya Fuarı 7-12 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olup fuar yeri ise CNR EXPO Yeşilköy’de.

FUAR İSTATİSTİKLERİ

Sergileme Alanı : 14 Salon / 120.000 m2
Katılımcı Sayısı : 220 firma ve firma temsilciliği
Ziyaretçi Sayısı : 132.476 profesyonel ziyaretçi / 107 ülke

Detaylı Bilgi & İletişim

Telefon: +90 212 465 74 74
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
http://furnitureistanbul.com.tr/index.aspx 

İlgili Makaleler3 Yorum

  1. geçen yıl katıldığımızda oturma odası takımımızı almıştık oradan görüp. vivense marka. bu yıl da gideceğiz 🙂 umarım çok güzel şeyler olmaz da beni masrafa sokmazlar bir daha ! (:

  2. Ben de geçen yıl mobilya fuarından çok güzel sehpalar almıştim. Bu yıl da gitmeyi düşünüyorum.

  3. Merhabalar Harun bey ve diğer ziyaretçimiz. Evet mobilya fuarı her yıl eğlenceli zamanlar geçirmeye, ziyaretçilerin zamanını dolu dolu geçirmelerine yardımcı oluyor.

    Bu yıl ki katılımınızda şimdiden iyi vakitler geçirmenizi temenni ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı