Yatak Odası

İşbir Yatak Modelleri ve Fiyatları 2018

Müşteriyi en ön planda tutan İşbir, günümüze kadar kalitesinden ve insan sağlığına vermiş olduğu değerden vazgeçmeden üretmiş oldukları ürünler ile piyasa liderlerinden olmaya devam ediyor. Teknolojiyi oldukça yakından takip ederek ürünlerini oluştururken kullanmış oldukları üstün teknoloji ile müşterilerinin konforuna konfor katıyor.

Firmanın birçok ürünü farklı özellikleri sayesinde sürekli olarak tercih edilmektedir. Bu durumun en büyük nedenleri ise İşbir Yatak Modelleri ve Fiyatları için özel olarak Türk mühendisleri tarafından yapılan polimer yay teknolojisidir. Açık hücreli visko teknolojisi, anti-stres etkisi, Quallofil Allerban teknolojisi dışında hindistan cevizi özlü yatak, nem tutmayan yatak, atsaçı yatak gibi müşterisinin ihtiyacına göre özel olarak üretilmiş ürünler çıkartması da diğer nedenleri arasındadır. Pocket Spring Paket Yaylı Yatak serisi içerisinde en çok tercih edilen COOLFLOW DELUXE modeli kullanılan son teknoloji ile 3 kat yay sisteminden oluşturulmuş ve kişinin ağırlığı ve şekline göre şekil alarak eşsiz bir uyku deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor.

Uyku bölünmesine neden olan sıcaklık ve nemlenme sorunu ortadan kaldırarak deliksiz bir uyku yaşamanıza olanak sağlayan İşbir 5 cm yüksekliğinde viskoelastik katman ile birlikte ürününe visco konforunu da eklemiş. İşbir Yatak Modelleri ve Fiyatları olarak bu özel ürününü 200*200 cm ölçülerindeki boyutunu indirimli olarak 5.934 liradan satışa sunuyor.  Aynı zamanda 12 taksit seçeneği de sunan firma taksit fiyatını ise 494,50 lira olarak belirtmiştir.

Tüm Fiyat Listesi: http://www.isbiryatak.com/wp-content/uploads/2017/10/2017_10_Perakende-Web.pdf

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı