Düğün PaketleriGenelikea

IKEA Düğün Paketleri 2018

Merhabalar sevgili ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda sizlere son zamanlarda müşteri ağını çok yüksek kapasiteye çıkarmış IKEA’dan bahsedeceğiz. Yeni evlenecek olan çiftlerin ev dizme kaygısının önüne geçen IKEA, düğün paketi adı altında herhangi bir paket hazırlamadı. Fakat biz IKEA’dan sizler için bir düğün paketi oluşturduk. Fiyatı ise 3.096 TL. 

Evlenmek üzere olan çiftlerin en büyük dertlerinden biriside yeni bir ev olmakta. Ev bul, ardından eşya al evi diz derken tamamen her şeyin rayına oturması yaklaşık 1 ay süre almaktadır. Fakat düğün paketleri sayesinde bu süre 1 güne sığabilir. Çünkü tek tek eşyalara bakmak zorunda kalmazsınız, her şeyi takım halinde alır evinize yerleştirirsiniz.

Tabi paket seçerken de dikkat etmeniz gereken çok unsur bulunuyor. Bunlardan ilki kesinlikle uygun fiyat – yüksek kalite olmalı. Dikkat ederseniz fiyatı düşük olanlara yönelin demiyoruz, kalitesi yüksek olup fiyatı uygun olanlara yönelin diyoruz. IKEA başlığı atmamızın sebebi de bu. Kalite konusunda kendisini kanıtlayan ve gözde markalar arasında yer alan IKEA ile çok uygun fiyata ürün sahibi olabiliyor, ayrıca bu ürünlerin tamamını kaliteli şekilde elde edebiliyorsunuz.

Bizim oluşturduğumuz örnek paket yazının başında da belirttiğim gibi 3.096 TL. 5.000 TL gibi bir bütçeyle IKEA’dan çok daha güzel paketler oluşturulabilir. Uygun fiyatın zirve noktasına ulaştığı IKEA’da mağazaya gidip gezme zorunluluğunuz yok. İnternet üzerinde her ürünü enine boyuna görebilirsiniz. Resmi sitesi olan ikea.com.tr adresine girmeniz yeterli olacaktır.

Oturma odaları, yatak odaları, yemek odaları, yaz ürünleri, yıl boyu indirimde olan ürünler, IKEA çocuk bölümünü görüntüleyebilir, istediğiniz paketi oluşturabilirsiniz.

Kalite konusunda asla pişman olmayacağınız IKEA’dan bizim oluşturduğumuz paket şu şekilde:

  • Klippan ikili kanepe
  • 2 Tane Ektorp Berjer
  • Hemnes Konsol
  • Fjellse / Luröy karyola
  • Jömna çift kişilik yatak
  • Brusalı komodin (2 adet)
  • Kullen şifonyer
  • Tarendö yemek masası
  • 4 Adde Sandalye

IKEA’da tamamı satılan bu ürünler hem birbirine uyum açısından, hem evlerinizin modern ve şık bir şekilde görünmesi açısından yeterli olacaktır. 3.096 TL bütçeyle sahip olabileceğiniz bu ürünler sayesinde hem salonunuzu hem de yatak odanızı oluşturabilirsiniz.

IKEA Düğün Paketleri 2018

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı