İstikbalYemek Odası

Gold Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

İstikbal Gold yemek odası takımı şıklığı ve modernliği sizlere en iyi, en kaliteli şekilde sunmaktadır. Modern görünümü ile oldukça dikkat çekici bir görüntüye de sahip olan Gold yemek odası evinize şıklık katacak modeller arasında yer almaktadır. Malzeme kalitesi ve kullanılan rengi ile oldukça zarif bir görünüme sahiptir. İnsan sağlığına önem verildiği için kaliteli ürünler kullanılmaktadır. E1 standardına uyan maddeler ile kaliteli ürünler tasarlanmaktadır. Kanserojen madde içermeyen ürünler kullanılmaktadır.

Gold yemek odası takımında opak beyaz renk kullanılmıştır. Aynalar da boya baskısı bulunmaktadır. Çekmecelerin kenar kısımların da fitiller kullanılmıştır. Bu şekilde ürünlerin görsel zenginliği sağlanmaktadır. Gold ürün modellerin de yüksek ayak kullanılmıştır. Bu şekilde temizlik oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ürünlerin kapakların da yavaşlatıcı sistem mevcuttur.

İstibal Gold yemek odası takımı yavaşlatıcı ray sistemleri ile olabilecek bütün kazaları engellemektedir. Masa açılabilir özelliğe sahiptir. Masa kapalı iken 6 kişilik açık iken 8 kişilik olabilmektedir. Bu şekilde misafir ağırlamanız daha kolay olacaktır. Ürünler de temperli cam kullanılmıştır.

Yani temperli cam ile dayanıklılık sağlanmaktadır. İki farklı sandalye çeşitleri sunulmaktadır. Tüketiciler istedikleri modelleri seçebilmektedir. Sandalye sırtın da püskül tasarımlar kullanılmıştır. Bu tasarımlar görsel zenginlik katmaktadır. Bu takım altın sarı renkleri ile kombin yapılarak görse zenginlikler sağlanmıştır.Şık görünümü ve farklı tasarımları ile çok tercih edilen modeller arasındadır.

Gold Yemek Odası Takımı Fiyat Listesi

Gold Yemek Odası Takımı Özellikleri & Fiyatı

Gold Yemek Odası Takımı Görselleri

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı