Genel

Ev Dekorasyonu ile İlgili Yaratıcı Fikirler

Ev bizim mahrem alanlarımız ve geçirmekten keyif almamız gereken yerlerden biridir. Hayatımızda etkili olan birçok stres faktörü vardır. Bu stresleri minimum seviyeye getirmek için evimizde geçirdiğimiz zamanlar önem kazanmaktadır. Dışarda ne kadar çok vakit geçirsek de evde geçireceğimiz vakitlerin kalitesi çok önemlidir. Çünkü dışarıda harcadığımız enerjinin evimizde bizi mutlu ve huzurlu hissettirmesi ev dekorasyonu sayesinde mümkün olabilmektedir. Birçok dekorasyon fikrine bu yazımızda ulaşmış olacaksınız. Evinizi daha enerjik, daha yaşanılır ve mutlu bir araç olarak kullanmak istiyorsanız sunacağımız ev dekorasyonu yaratıcı fikirleri evinize uygulayabilirsiniz. Böylelikle evde zaman geçirmek daha kolay ve zevkli hale gelecektir. Sıradanlıklar bir süre sonra çekiciliğini kaybetmektedir. Bu da evdeki huzurumuzu etkileyebilir. Bu yaratıcı fikirler sayesinde evinizi sıradanlığın ve alışılmışın dışına çıkarmanız mümkün. O zaman evimizi değiştirmeye başlayabiliriz.

Çiçekler

Eve geldiğinizde sizi canlandıracak, mutluluk verecek çiçeklerle evinizi süsleyebilirsiniz. Hatta bakım da yapacağınız çiçekleri seçmek evinizde hem bir uğraşınızın olmasını sağlarken, bir canlıyı büyütmenin verdiği mutlulukla daha huzurlu olabilirsiniz. Güzel, gösterişle çiçekler evinizin havasını değiştirecektir. Evin kaliteli görünümünün artması için birçok insan evinde çeşitli çiçeklere yer veriyor.

Ev Dekorasyonu ile İlgili Yaratıcı Fikirler

Duvarlar

Yaratıcılığınızı ortaya koymak için duvarlar çok güzel bir yoldur. Duvarlara asacağınız ya da monte edebileceğiniz çeşitli duvar aksesuarları yapabilir veya satın alabilirsiniz. Evinizin tarzına göre değişiklik gösterebilecek bu aksesuarlar ahşap duvar çerçeveleri ya da kavanozlardan yapacağınız içi aydınlatmalı süsler duvarınızı daha gösterişli hale getirebilir.

Kitaplık

Evinizde kitaplarınız varsa ve bunları koyacak bir yer arıyorsanız sıradan kitaplıklar yerine farklı geometrik şekillere sahip bir kitaplık satın alabilirsiniz. Ev dekorasyonuna en uyum sağlayacağını düşündüğünüz kitaplıkları tercih etmeye çalışın. Dilerseniz duvara monte edeceğiniz bir kitaplık dilerseniz, büyük asimetrik kitaplıklar alabilirsiniz. Tercihi sizlere bırakıyoruz.

Mutfak

Kuşkusuz çok vakit geçirilen yerlerden biri olan mutfağı mutlu olacağınız bir yer haline getirebilirsiniz. Mutfak renklerini beyaz tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Kırmızı renklerden oluşan süsler kullanabilirsiniz. Dilerseniz vintage bir lavabo yaptırabilir mutfağınızda farklı bir hava estirebilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı