Enza HomeYemek Odası

Enza Home Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları 2018

Misafir ağırlamaktan keyif alan müşterileri için yemek odası takımlarını şık ve kullanışlı bir hale getirerek müşterilerine sunan Enza Home misafirlerinizi büyülemenize olanak sağlıyor. Salonunuza rahatlıkla birlikte ışıltıda katacak olan Enza Home Yemek Odaları Modelleri ve Fiyatları ince detaylarla harmanlanmış ve modern ile klasik çizgiler ışığında üretilmiştir.

Kalitesinden ödün vermeden ürün çeşitliliğini her daim arttıran ve elit tasarımları ile göz dolduran firma farklı renk kombinasyonları ile zevkinize göre tercih yapabilmenize imkan veriyor. Her bir ürünün kendi has farklı özellikleri olması yanında tüm ürünlerin içeriği ise konsol, yemek masası, konsol aynası, sandalye ve vitrinden oluşturulmuş. Büyütülebilen yemek masası seçenekleri ile kalabalık aileleri ağırlayabilmenize imkan veren Enza Home müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Çıkarmış oldukları ürün grupları arasında adından çokça söz ettirmesi ile birlikte müşterileri tarafından en çok talep eden ürün grubu ise şık ve sade görünümü ile ARIA Yemek Odası Takımı. Yaprak şeklinde özel tasarım kulpları ile pirinç tabanlı ahşap ayaklara sahip olan ürün özel renkte üretilmiş olan MDF üzeri lake uygulaması ile üretilmiştir.  Füme camlı vitrin ile şık ve sade bir görünüme bürünmüş olan ürün %100 doğal ceviz kaplamalı yüzeye sahip. Enza Home Yemek Odaları Modelleri ve Fiyatları içerisinde %35 indirimli olarak 7.847,80 liraya satılmakta.

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı