Enza HomeTV Üniteleri

Enza Home TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları 2018

Günün stresinden uzaklaşmak amacı ile evinize geldiğiniz zaman en çok zaman geçirmek istemek ve bu zaman içerisinde konfor ve rahatlık arıyor olmanıza cevap verecek nitelikte ürünler sunan Enza Home aynı zamanda hayal gücünüzü hayata geçirmenize olanak sağlıyor. Klasikleşen ürün gruplarından sıkılan ve salonuna yeni bir soluk getirmek isteyen müşterileri için Enza Home TV Üniteleri Modelleri ve Fiyatları oldukça cazip bir yere sahip durumda.

Salonunuzun en sık kullanım yerini oluşturan ürün grubu Enza Home ayrıcalığı ile can alıcı bir hale geliyor. Her bütçeye uygun hale getirilmiş olan ürünler sağlamlığı dışında estetik ve şıklığı ile de göz dolduruyor. Özellikle ahşabın doğal sıcaklığını yansıtmış olduğu ORLANDO TV Ünitesi ile birçok müşteriyi bünyesine çekmiş durumda. Klasik ile modern tarzın kusursuz bir şekilde sentezlenmesi ile ortaya çıkmış olan ürün 2 farklı ölçüde TV sehpasına sahip.

Salonunuzun yapısı ve boyutuna göre ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilir ve salonunuza uygun hale büründürebilirsiniz. Özel tasarım bir kulpa sahip olan kusursuz tasarım ithal menteşe sistemi ile tamamlanmış.  Şuan için %30 indirimli olarak satışa sunulan ürün 2.171,17 liradan Enza Home TV Üniteleri Modelleri ve Fiyatları olarak satılmaktadır. Ayrıca 1 adet TV sehpası arka pano, 1 adet TV sehpası kapaklı duvar modülü ve 1 adet büyük TV sehpası ile birlikte toplamda 3 parça ürün içeriğine sahiptir.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı