Enza HomeKoltuk Takımları

Enza Home TV Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2018

Enza Home evinizin havasını değiştirmenize hem de keyifli ve konforlu vakit geçirmeniz için sunmuş olduğu birbirinden şık TV Koltukları ile göz kamaştırıyor. Günün yorgunluğunu atmanız için fonksiyonel ürünleri ile birlikte şık tasarımları bütünleştirmiş olan Enza Home TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları ile de aynı zamanda bütçenizi korumayı hedefliyor.

Sınıf ahşap malzemeler ile üretmiş oldukları ürünleri farklı tarz ve istekler doğrultusunda kaliteli dolgu malzemeleri ile üreten firma yüksek konfor sağlıyor. Omurga sağlığınızı ön planda tutan Enza Home baba koltukları ile hem kendinizi özel hissetmenizi hem de günün yorgunluğunu konforlu bir şekilde üzerinden atmanıza olanak sağlıyor. Tüm ürünlerini yerli üretim sayesinde ortaya çıkaran firma uzanma ve sırt fonksiyonlarını da ürünlerine eklemiş durumda.

%50’ye varan indirimlerle müşterilerinin taleplerini karşılayan Enza Home TV Koltukları Modelleri ve Fiyatları farklı gelir düzeyine sahip kişiler için özel olarak oluşturuldu. Birbirinden farklı ve özellikte üretmiş oldukları ürünleri arasından en çok tercih edilen modeli ise ENRIC Baba Koltuğu. Kolay ayağa kalkma, yatış pozisyonuna geçebilme ve sırt rahatlatıcı fonksiyonlarının hepsini bünyesinde barındıran ürün şuan için %30 indirimli olarak 2.270,96 liraya satılmaktadır.  Elektrikli kumanda kolunu da sahip olan ürün %100 yerli üretim ile karşımıza çıkıyor. Rakiplerine her geçen büyük bir fark atan firma geniş ürün yelpazesi ile bu durumu korumaya devam ediyor.

Enza Home TV Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home TV Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home TV Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home TV Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home TV Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2018

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı