Enza Home

Enza Home Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2018

Salonlarımızın tamamlayıcı ve olmazsa olmaz parçaları arasında ilk sıralarda yer alan sehpa modelleri Enza Home tarafından birbirinden farklı ve şık seçenekleri ile müşterilerinin beğenisine sunulmuş durumda.  Birçok farklı fonksiyonel kullanımı ile birlikte dar mekanlarınızı genişletip aynı zamanda farklı birçok şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor.

Modern, klasik, minimalist ve rüstik olarak 4 farklı tarzda oluşturmuş oldukları Enza Home Sehpa Modelleri Modelleri ve Fiyatları tüm bütçeler için kolaylıkla satın alabilme imkanı da veriyor.  İhtiyaç ve isteğiniz doğrultusunda yan, zigon ve orta olarak farklı kullanım amaçlarına hitap eden ürünler yalnızca salonuna uyum sağlamakla kalmıyor çeşitli özellikleri ile de kullanım seçenekleriniz arttırıyor. Çok az bir yer işgal ederek yan sehpa modellerini tercih edebilir ya da geniş salonlarınız için şık ve modern duruşlara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

Farklı gelir düzeylerine sahip olan müşteri için geniş bir ürün yelpazesi ve fiyat aralığı hazırlayan Enza Home bu konuda da müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Enza Home Sehpa Modelleri Modelleri ve Fiyatları arasında en çok tercih edilen ürün olma özelliği taşıyan BOLERO Sehpa Modeli üst düzey kısmında temper cam taşıyor ve ahşap ayaklığı sayesinde kolay bir temizlik imkanı sunuyor. Parlak siyah ile birlikte hint cevizi renginin mükemmel uyumu ile harmanlanmış olan ürün şuan için %30 indirimli olarak 895,71 liradan satılmaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı