Enza HomeMutfak

Enza Home Mutfak Masası ve Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2018

Evlerinde misafir ağırlamaktan memnun olan aynı zamanda hazırladıkları sofralar ile misafirlerine keyifli ve unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatmak isteyen müşteri için çıkarmış oldukları Enza Home Mutfak Masası ve Sandalyeleri Modelleri ve Fiyatları her tarz müşterisine hitap ediyor. Modern tasarımları ile birlikte şık masa ve sandalye uyumu ile hem mutfağınızın havasını değiştirebilir hem de mutfak alanınızı kısıtlamadan keyifli yemekler yemenizi Enza Home ürün grupları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlayan firma sektöründe lider bir konumda. Klasik görünümlü ürün gruplarını çağdaş bir şekilde yorumlayarak müşterilerinin beğenisine sunan firma yenilikçi mutfak anlayışı ile kalitesinden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyor. Meşeden cevize, siyahtan beyaz birçok farklı renk seçeneği sunan Enza Home zarafetiyle mutfağınızı göz alıcı bir hale getiriyor. Klasik tasarı çizgisini çağdaş yorumu ile oldukça güzel bir biçimde harmanlamış oldukları ve müşteri tarafından en çok tercih edilen ürün grubu arasında yer alan SWING Mutfak Masası göz doldurmaya devam ediyor.

Enza Home Mutfak Masası ve Sandalyeleri Modelleri ve Fiyatları arasında da içeriğinin zenginliğine rağmen oldukça cazip bir fiyata sahip olan ürün %30 indirimli olarak 2.100,39 liraya satılıyor. Kendine özgü renkte bir MDF ile üretilmiş olan ürün kolay silinebilme özelliği dışında aynı zamanda kolay taşınabilme özelliği de taşıyor.

Enza Home Mutfak Masası ve Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home Mutfak Masası ve Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home Mutfak Masası ve Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home Mutfak Masası ve Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home Mutfak Masası ve Sandalye Modelleri ve Fiyatları 2018

Detaylar için tıklayınız.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı