Enza HomeKoltuk Takımları

Enza Home Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2018

Kalite ve rahatlığı ön planda tutan Enza Home kalabalık aileler için çıkarmış oldukları köşe takımları ile aynı zamanda evinize şıklık getiriyor. Ürün gruplarına birçok farklı fonksiyonel özellikleri eklemiş olan Enza Home Corners Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları ile evinizin her köşesine ferahlık verebilmeyi amaçlıyor.

İster bütün olarak isterseniz de parçalı bir şekilde kullanma imkanı sunan ürün grupları ile aynı zamanda farklı renk ve kumaş seçenekleri ile her yaş grubuna hitap ediyor. Yatağa dönüşme fonksiyonunu da ürün grupları içerisine yerleştiren firma kalabalık ailenizle birlikte misafirlerinizi de oldukça rahat ve konforlu bir şekilde ağırlamanıza olanak sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış olan Enza Home ürün grupları ile dört mevsim gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz köşe takımları indirimli fiyatları ile oldukça cazip bir hale getirilmiş durumda.

Bölünebilir modüller ile oluşturulmuş olan ürünleri hayal gücünüze bırakan firma bu bağlamda müşterileri için ilk tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Enza Home Corners Köşe Takımları Modelleri ve Fiyatları arasında en çok tercih edilen LUPO Köşe Takımı baklava deseni kol detayı ile müşterilerini büyülüyor. Farklı renk ve ölülerdeki kırlentleri ile oldukça şık bir görünüme kavuşan ürün grubu ahşap ayak yapısı ile birlikte yüksek konfor sağlıyor. %30 indirimli olarak 4.289,49 liradan satışa sunulan ürün grubu müşterileri tarafından en çok tercih edilen köşe takımı.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı