Enza Home

Enza Home Halı Modelleri ve Fiyatları 2018

Türkiye’nin lider firmalarından biri olan Enza Home çıkarmış oldukları birçok farklı alanda ki ürün grupları içerisinde halılarından da oldukça söz ettirmiş durumda. HD baskı ile canlı bir görünüme bürünmüş olan halı çeşitleri ile evinizde ağırlayacağınız misafirlerinizin gözlerini kamaştıracak düzeyde.

Enza Home Halılar Modelleri ve Fiyatları ile de farklı bütçelere sahip müşterilerin zorlanmadan satın alabileceği ürün çeşitliliğine sahip. İpeksi bir doku yanında doğal yün ile üretmiş oldukları yün el dokuma halıları ile rakiplerine fark atan firma tüm ürünlerinde doğallıktan yana bir tavır takınmış olduğunu gösteriyor.  Geleneksel motifleri de bünyesine sokmuş olan firma geleneklerine bağlı olan müşterilerinin de yüzünü güldürüyor.  İnce yapısı ve kolay temizlenebilir özelliği sayesinde en çok tercih edilen modeller arasında olan VERA Halı polyester ve pamuk dokuma ipliği ile oluşturulmuş.

Kırmızı ve mavi olarak iki farklı renk seçeneği de sunan firma %30 indirimli olarak 252,64 liraya satılmakta. Classic, Palace, Ceramic gibi birçok farklı halı çeşidi de sunan Enza Home ürün çeşitliliği konusunda oldukça iyi durumda.  Tüm halı modellerinde şuan için uygulamış oldukları %30 indirim sayesinde tercih edilen firmalar arasında ilk sıralara gelmiş durumda.  Enza Home Halılar Modelleri ve Fiyatları ile müşterilerinin bütçelerini zorlamadan evlerine farkı bir hava yaratma olanağı sağlayan firma sektöründe lider bir konumda yer alıyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı