Enza Home

Enza Home Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2018

Artık bireyselliğini ilan etmiş olan çocuklarınızın konforu ve ihtiyaçları için Enza Home tarafından ortaya çıkarılmış olan genç odaları birçok gencin tercih ettiği marka arasında yer alıyor. Yaratıcı renk kombinasyonları ile oluşturulmuş olan ürün grupları ile dinamik görünümü harmanlayan firma farklı kullanım fonksiyonları da gençlerin zevklerine bırakıyor.

Hareketli yatak başlıkları ile birlikte kolay temizlenebilir özellikleri de bünyesinde barındıran ürün grupları farklı tarzlara sahip olan gençlerin tüm isteklerine cevap veriyor. Enza Home Genç Odaları Modelleri ve Fiyatları birçok farklı fonksiyonel yapıya sahip olan ve aynı zamanda sade bir şıklık yaratan MİSTRAL Genç Odası Takımı gençlerin tüm beklenti ve isteklerini karşılıyor. 3 veya 2 kapılı dolap seçeneği yanında parlak vizon krem rengi ile arizona ceviz rengini birbiri ile harmanlayarak eşsiz bir görüntü sergilemesini sağlayan Enza Home Genç Odaları Modelleri ve Fiyatları ile de uygun bir fiyata sahip.

Çıkarılmış olan bu seriye özgü olarak hazırlanmış olan ahşap görünümlü kulplar ile birlikte birçok fonksiyona sahip çalışma masası ile Enza Home tarafından müşterilerinin beğenisine sunulan ürün grubu %50 indirimli olarak 1.870,45 liradan satılıyor. 1 adet çalışma masası, 1 adet başlıklı karyola ve 1 adet 2 kapaklı dolabı ile toplamda 3 parça halinde satılan ürün grubu gençlerin tüm beklentilerini karşılıyor.

Enza Home Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2018 Enza Home Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2018

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı