Düğün PaketleriEnza HomeGenel

Enza Home Düğün Paketleri 2018

Merhabalar sevgili okurlar. Bu yazımızı okuyorsanız büyük ihtimalle evlilik yolundasınız demektir. Evlilik, düğünü yapayım nikahlanayımla bitmeyen sonsuz bir döngüdür. Eğer kendi evinizde oturacaksanız evin eşyaları, dekorasyonu v.s. bir sürü işiniz var baştan söyleyeyim.

Düğün paketleri genel olarak hem zamandan tasarruf yapmanızı, hem fiyatın daha düşük olmasını sağlar. Nasıl mı? Teker teker birbirine uyumlu mobilyalar aramak zorunda kalmazsınız, artı olarak teker teker aldığınız ürünler 4000 TL tutuyorsa, düğün paketi çerçevesinde toplu alımlarda bu fiyat 3000’e kadar inebiliyor. Yüzeysel olarak düğün paketlerinin faydasını bu şekilde sıralayabiliriz.

Enza Home, düğün paketleri konusunda çok sık tercih edilen markalar arasında yer alıyor. 2 farklı düğün paketi sunan Enza Home’nin paketleri tasarımsal açıdan mükemmel. Kalite konusuna değinmek bile istemiyorum çünkü Enza Home’nin kendine özgü kalitesi her zaman takdir toplamıştır.

Paketlerden bir tanesi beyaz renkte country tarzda mobilyalar olarak öne çıkarken, diğeri ise ceviz renginde retro tarzında mobilyalar oluyor. Paketlerin içeriğine bakacak olursak ikisinde de yemek odası ve yatak odası takımı yer alıyor. Bu takımların içerisinde ise gardırop, çift kişilik yatak, karyola ve baza, şifonyer, komidin, yemek masası, 4 sandalye, ayna pano ve konsol var. 2018 yılının Ağustos ayında olduğumuz şu günlerde uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte en çok satılan bu 2 düğün paketi, yeni evlenecek olan çiftlerin göz bebeği olmuş durumda.

Dekorasyonla uğraşmak çok büyük bir derttir. Neden mi? Çünkü dekorasyonda tek bir milimlik ayrıntı bile çok güzel veya çok kötü bir hal almasını sağlayabilir. Bu yüzden düğün paketlerinde hata payınız ortadan kaldırılarak her şey düşünülmüş şekilde satılmaktadır. Yani sizin ekleyeceğiniz herhangi bir şeye gerek yoktur. Bu sayede de dekorasyona kafa yormak ve uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Düğün paketlerinden bahsettiğimiz ceviz renkli retro tarzdaki paket ağır bir yatak odası istiyorsanız, ama bu ağırlık sizi daraltmasın aynı zamanda iç açıcı da olsun tarafındaysanız bu paket tam sizin için. Fiyatı 11.112 TL idi fakat düğün sezonunun açılmasıyla birlikte 7.688 TL’ye düştü. ROSA modelindeki yemek odası ve yatak odası takımı için aceleci davranmanızda fayda var. Çünkü talep çok fazla, tükenebilir.

Diğer bir düğün paketi ise POLKA markasıyla birlikte beyaz renk country tarzıyla öne çıkıyor. 7.094 TL fiyatı bulunuyor. Paket önceden 11.039 TL idi.

Enza Home Düğün Paketleri 2018 Enza Home Düğün Paketleri 2018

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı