Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2018

Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2018

Doğtaş koltuk takımları ile piyasada değişik tarzda ürünler üretmekte. Çoğunlukla hep bir birinin taklidi olan ürünler üretmekten çok kendi tasarımlarını yapıyorlar. Doğtaş Mobilya sektöründe en çok koltuk takımı satan markalar arasında olup, fiyatları ve kalitesi piyasa ortalamasında seyretmekte.

2018’e girerken sezon başında yeni modellerini de tanıtan Doğtaş Mobilya’da en güzel bir kaç modeli sizinle inceleyeceğiz. Bununla beraber tüm koltuk takımı modellerini fiyatlarıyla beraber aşağıda bulabileceksiniz.

Klasik Sevenler İçin “Bolton”

Doğtaş’ın en güzel takımlarından birisi diyebilirim. Klasik bir takım. Hatta bildiğimiz chester tarzı koltuk takımı diyebiliriz Bolton’dan için. Ama bir nüans katılmış ki çok ayrı bir hale bürünmüş kos koca takım. Berjerlerini renkli çiçekli bir kumaş kullanmışlar ve kırlent yastıkları da bunlarla beraber kombinlemişler. Bundan 4-5 yıl önceki moda diyebilirsiniz ama berjerlerin çiçekli olması chesterlarda hiç kullanılmıyordu. Bu takımda gayet hoş durmuş.

Yatak Fonksiyonu & Nubuk Kumaşı ile “Monarch”

Doğtaş’ın bi diğer koltuk takımı ise Monarch. Bu takımın kumaşında nubuk kumaş seçilmiş ve çok hoş duruyor. Ayrıca sırt dayama kısmı, raylı olarak arkaya doğru genişliyor ve yatak pozisyonuna geçilmiş oluyor. Doğtaş Mobilya Monarch oturma grubu fiyatı ise şu sıralar %10 indirimde olup, 6560 TL civarında seyrediyor. Tabi Doğtaş Mobilya mağazalarına giderek pazarlık yapabilirsiniz.

Doğtaş Koltuk Takımları & Fiyatları

Fiyatlar Doğtaş Mobilya web sitesinden alınmış olup kampanya zamanında veya kampanya sonunda fiyatlar değişmiş olabilir. En güncel fiyatlar için web sitelerini veya mağazaları ziyaret etmenizde fayda vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.