Doğtaş

Doğtaş Düğün Paketleri 2018

2018 yılında evlenecekler için şimdiden mobilya eşya dizme telaşı başladı. Düğün zamanları maddi açıdan zor zamanlar olduğundan toplu paket kampanyaları hem evlenecek kişiler için hem de mobilya mağazaları için bir avantaj. Evlenecek kişiler toplu aldıkları için uyguna alıyorlar. Mobilya mağazaları da 3 ürünü birden satmış oluyor. Düğünün bereketi bu olsa gerek.

Doğtaş Mobilya düğün paketleri fiyatları mağaza bazında değişmekle birlikte her showroom kendi paketini hazırlayabiliyor. Fiyatlar da farklılık gösterebiliyor. Ama biz sizler için güncel olan Doğtaş düğün paketleri hakkında bilgi vereceğiz ve birlikte bir konsept paket dizeceğiz.

Düğün paketlerinde 3 kalem mobilya bulunur. Yatak odası, yemek odası ve oturma grubu. Şimdi Doğtaş Mobilya’dan alınabilecek en uygun 3 takımı birleştirelim.

Line Yemek Odası: 2065 TL

Regina Oturma Grubu: 3800 TL

Line Yatak Odası Takımı: 4235 TL

Toplamda ise bu düğün paketinin fiyatı 10.100 TL olup bu fiyat üzerinden de indirim alabilirsiniz. Tabi bu fiyatlar %10 indirimli peşin fiyatları. Doğtaş Mobilya showroom mağazalarında fiyatlar olumlu veya olumsuz yönde değişebilir. Ayrıca Doğtaş Mobiya line yatak odası takımında yatak da bulunmamaktadır. Genel olarak yatak odası takımlarında yatak bulunmaz, yatak ayrıca satılır.

Doğtaş Mobilya Düğün Paketleri & Fiyatları

Etiketler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı