İstikbalKanepe Takımları

İstikbal Delhi Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Günümüzde pek çok insan artık mekanları için koltuk takımları yerine daha kullanışlı olan kanepe takımlarını tercih etmektedirler. Çok fazla model ve fiyat seçeneği olan bu kanepe takımlarından biri de Delhi delux kanepe takımıdır. Delhi Delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile sizlere pek çok konuda kolaylık sağlayacak ve beğeninizi kazanacaktır. Delhi delux kanepe takımı modern tasarımı ile farklı bir çizgiye sahiptir. Özellikle koltuk kenarlarındaki çapraz şeritler ile tasarım olarak farklılık yaratmakta ve sizlerin beğenisini kazanmaktadır. Özellikle rahat görünümü ile de konfor düşkünü kullanıcıları cezbedecek bir kanepe takımıdır Pek çok renk seçeneği ile de sizlerin zevkine uygun tercihler yapabilme fırsatınız sizlere tanımaktadır.

Pek çok kullanım özelliğine sahip olan bu kanepe takımının en güzel özelliği yatak olabiliyor olmasıdır. Misafir ağırlamayı seven kişiler için özellikle tercih etme sebebidir. Bunun yanı sıra sandık olabilme özelliği ile de sizlere ayrıca bir depolama alanı sunmakta olup fazla eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz bir alan oluşturmaktadır. Delhi Delux kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile de sizlerin bütçesine uyum sağlayacak modern bir tasarımdır. Özellikle silinebilir kumaş özelliği ile pek çok bayanın temizlik yaparken zorlanmamasını sağlayacaktır. Kumaş özellikleri olarak da dokunuşu yumuşak olan bir kumaştan üretilmiş olup her seferinde sizlerin daha konforlu olmasını sağlayacaktır.

Kahve veya beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı ve aynı zaman da yeni trend modellerin yapıldığı ve teknolojiyi son hızla takip eden firma istikbaldir. İstikbal firmasına ait olan delhi deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı ile ilgili sizlere detaylı bilgileri alt satırlarımızda belirteceğiz. Bildiğiniz üzere kahve renkleri en çok kullanılan ve her şey ile uyumlu olan bir renktir. Bu renklerin bir kanepe toplanması da birçok ev hanımlarının hayallerinin somutlanması anlamına gelmektedir. Şimdi de sizlere bu kanepe takımı hakkın da detaylı bilgiler vereceğiz.

İstikbal Delhi Deluxe Kanepe Takımı Özellikleri ve Fiyatı

Özellikleri;

  • Rahat temizlik için yüksek ayaklık
  • Silinebilir kumaş
  • Sandık fonksiyonu
  • Yumuşak dokusu ve kumaşı
  • Yatak olma özelliği

Fiyatları;

  • Delhi üçlü; 1700-2200TL arasındadır.
  • Delhi ikili; 1500-1900TL arasındadır.
  • Delhi berjer; 800-1000TL arasındadır.
  • Delhi koltuk tk.(2); 4800-6300TL arasındadır.
  • Delhi deluxe tk.(1); 5000-6600TL arasındadır.

Delhi deluxe kanepe takımı özellikleri ve fiyatı hakkında verdiğimiz bilgiler sayesinde artık sizler de istediklerinizin somut halini almış olan kanepelere sahip olabilirsiniz. Bunun için de henüz geç kalmış değilsiniz. Son derece müşteri memnuniyeti odaklı üretilen bu kanepelerin kalitesinin fazla olması kanepelerinizin uzun ömürlü olacağı anlamına gelmektedir. Rahatlığı ve konforluğu sayesinde hem yaşam alanınızdaki kaliteyi yükseltecek hem de salonunuzun dekoruna uyum sağlayacaktır. Daha fazla geç kalmadan en yakın mağazadan istediğiniz şekildeki modellere sahip olan kanepelerini satın alabilirsiniz.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı