Çilek Mobilya Flora Genç Odası Takımı Fiyat Listesi

Çilek Mobilya Flora Genç Odası Takımı Fiyat Listesi

Çilek Mobilya doğa severler veya sürekli olarak hayatlarında bahar dönemini yaşamak isteyenler için tasarladığı modeli ile ciddi bir satış rakamına ulaşarak hem Türkiye hem de dünyada istediği yeri elde etmiş durumda bulunuyor. Erkekler için mavi kızlar için ise kırmızı çiçek tonlarının tercih edildiği model tek yatak veya ranzalı olarak seçilebilirken genç bayanlar için takı ve tokalarının saklanabileceği küçük bölmelere ayrılmış çekmecesi ile fark yaratıyor.

Çilek Mobilya Flora Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı 4725 gibi uygun bir rakama sahip olurken özellikleri birçok müşterinin firmayı tercih etmesine neden oluyor. Dolabın askı aparatına eklenen led ışıkları kıyafetleri karanlıkta bile rahatlıkla seçmenizi sağlıyor. Çekmece kolları ve oymalarında da çiçek figürlerinin işlendiği oda takımı Çilek Mobilya tarafından üretilmekte olan en başarılı ürünlerden birini oluşturuyor. Odaları bahçelere ve kırlara dönüştüren model uygun fiyatı ve güzel özellikleri ile pastel tonların dinlendirici havasını da odalarınıza getiriyor olacak. Bu modelde de ziyaretçiler için alt karyola uygulaması kullanılmış ve yerden tasarruf edilmesi amaçlanmış.

Çilek Mobilya Flora Genç Odası Takımı Özellikleri ve Fiyatı sadece mobilya ile değil tamamlayıcı ürünleri ile de tercih edilmeye devam ediyor. Cibinlik, çamaşırlık, kitaplık, güneşlik, abajur gibi birçok ürünün tercih edilebileceği oda takımında firma uzun süreli kullanım ve konforu evlerinize taşıyor olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.