Çilek MobilyaÇocuk Odası

Çilek Mobilya Araba Yatak Modelleri ve Fiyatları 2018

Bebek, Çocuk ve Genç yatak odaları tasarlayan ve tüm dünyada en çok satan markaların başında gelen Çilek Mobilya genç bey ve bayanların beğenilerini kazanan ve en çok tercih edilen araba modelleri ile de kullandıkları kaliteli malzemeler ve modelleri ile tüketicilerini memnun etmeyi başarabiliyor. 1995 yılından beri her geçen yıl kalitesini ve koleksiyonunu zenginleştirmeyi başaran firma bu sayede her geçen gün yeni memnun müşteriler kazanmaktadır.

Çilek Mobilya Araba Yatak Modelleri ve Fiyatları her bütçeye uygun ve herkesin zevkine göre tasarlanmış olup fiyatları 549 TL’den başlayarak 3299 TL’ye kadar birçok farklı modeli kapsamaktadır. Herkese ulaşılabilir olmak adına üretilmekte olan Spyder Serisi 549 TL’lik etiket fiyatının yanında 5 farklı renk seçeneği ile sunulmaktadır. Daha gerçekçi bir araç görüntüsüne sahip olan Coupe Serisi ise 799 TL’den satılmaktadır. En çok tercih edilen modellerden biri olan Coupe Arkadaş Yatak Serisi ise ana yatağın alt kısmına eklenen ve açılıp kapanabilme özelliği olan ek yatak ile 1099 TL’den satılıyor. Çilek Mobilya ürettiği ve birebir bir araba havası veren GTI serisi ise 3299 TL gibi bir etikete sahip olurken özel döşeme süngerleri ve kaliteli malzemesi ile büyük bir satış rakamına sahip.

Ücretsiz kurulum ve nakliye hizmeti veren Çilek Mobilya Araba Yatak Modelleri ve Fiyatları konusunda piyasanın birkaç adım ilerisinde bulunarak %100 müşteri memnuniyeti amaçlı hizmet vermekte ve en çok satılan ürünleri koleksiyonunda bulundurmaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı