Yatak Odası

BRN Yatak Modelleri ve Fiyatları

Kariyerine eklemiş olduğu birçok başarılı ve uluslararası ödülle kalitesini kanıtlamış olan BRN Avrupa’nın en başarılı 10 firması arasına girerek sektörde ki başarısını kanıtlamış durumda. Dünya çapında oldukça fazla ilgi gören BRN Yatak Modelleri ve Fiyatları ürünlerini kişiye özel olarak tasarlaması ile bu başarıyı elde ediyor.

Potansiyel ve mevcut müşterilerine hızlı bir teslimat imkanı da veren firma kullanıcılarının ihtiyaç ve isteklerine göre hareket ediyor.  Farklı ve son derece çarpısı özellikte ürünler çıkaran firma genç ve dinamik arka plan yapısı ile Türkiye’de bulunan müşterilerinin de gözünü kamaştırıyor. Lateks, Bebek, Visco Akıllı, Yaylı ve Doğal yataklar olmak üzere 5 farklı seride çıkarmış oldukları ürünler ile her gelir düzeyine hitap ediyor. Her seri içerisinde müşterilerine sundukları ürünler içerisinden kendinize özel ve en uygun modeli belirleyebilir ve dilerseniz BRN uzmanları ile görüşerek ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Almak istediğiniz yatağı belirledikten sonra dilerseniz yatağınızı uygun ped ve şilteleri de firmadan temin edebilir ve dilediğiniz rahatlığa kavuşabilirsiniz. Serileri içerisinde müşterileri tarafından en çok tercih edilen seri ise Visco Akıllı Yataklar. Seri içerisinde 12 adet farklı model yer alıyor. BRN Yatak Modelleri ve Fiyatları bu seri için belirlenmiş olduğu fiyat aralığı ise 800,17 lira ile 1.832,15 lira arasında. Tüm gelir düzeylerine cevap veren fiyatlar şuan için indirimli olarak devam ediyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı