GenelPüf Noktalar

Beyaz Mobilyalarınızı Böyle Temizleyin

Saflığın ve temizliğin simgesi haline gelmiş beyaz rengini hayatımızın her alanında kullanmaktayız. Artık evlerimizin de vazgeçilmez rengi olan beyaz, küçük evlerin daha büyük ve ferah gözükmesini sağladığı için tercih edilmektedir. Beyaz renkli mobilyalar artık eskiye nazaran daha çok tercih edilmektedir. Peki, en çok sorulan sorulardan biri olan beyaz mobilyanın temizliği nasıl olur sorunuzu cevaplayalım. Beyaz renkli mobilyalar koyu renkli mobilyalara nazaran daha az toz tutarlar bu yönden sizlere temizlik konusunda bir rahatlık sağlarlar. Bunun yanı sıra açık renkli oldukları içinde parmak izi gibi lekeleri de yüzeylerinde belli etmezler.

Sizin için kolay bir yöntem önerelim. Mikro fiber bezleri tercih ederek hem mobilyalarınızın yüzeylerini yıpratmadan bir temizlik yapmış olursunuz hem de su ve deterjan kullanımına gerek kalmaz.

Fakat mobilya üzerindeki bazı lekelerden kurtulamıyor iseniz bezinizin üzerine hafifçe birkaç damla sirke damlatarak lekelerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Sakın çamaşır suyu gibi kimyasal maddeler kullanarak mobilyanızı temizlemeyin. Bu tarz kimyasallar mobilyanızın yüzeyine zarar verecektir. Dikkatli olun.

Beyaz mobilyanın temizliği nasıl olur sorusunda dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise mobilyanızın temizliğini yaptıktan sonra kabarmaması için mutlaka kurulamanız gerekmektedir. (1)

Bize yönelttiğiniz beyaz mobilyanın temizliği nasıl olur sorularınızı yukarıda detaylı bir şekilde cevaplamış bulunmaktayız. Umarız sizler için yeterli cevaplar verebilmişizdir. Şimdiden hepinize kolay gelsin.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı