BellonaYatak Odası

Bellona Yatak Odaları Modelleri ve Fiyatları 2018

Dünyada en çok tercih edilen 5 markanın içinde yer alan Bellona, bu zaman kadar başarı ile çıkarmış oldukları ürünlerin kalitesini bozmadan üreterek başarılı gidişatını bozmuyor. Yeni yuva kurmak isteyenler dışında aynı zamanda yatak odalarının havasını değiştirmek isteyen müşterileri için geniş bir ürün yelpazesi ortaya koyan Bellona Yatak Odaları Modelleri ve Fiyatları ile birbirinden şık ve konforlu ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

TSE Ürün Kalite Standartlarına uygun olarak üretim yapan firma dayanıklı ve güvenilir ürünler çıkararak piyasadaki mevcut yerini sağlamlaştırıyor. Yurt dışı dahil yapmış oldukları ihracat ile güvenilir bir marka olduğunu kanıtlayan Bellona farklı renk ve dokularda ki ürünleri ile göz doldurmaya devam ediyor. Birçok farklı fonksiyonu bulunan yatak odaları modelleri arasından en çok tercih edilen ürün grubu içerisinde baş sıralarda yer alan VENTURO Yatak Odası kendinizi özel hissetmenize neden oluyor. Gösterişli ve kusursuz yatak başlığı ile beyaz rengi asaletini harmanlayan ürün grubu 3 farklı takım halinde farklı fiyatlandırmalar ile satışa sunuluyor.

Bellona Yatak Odaları Modelleri ve Fiyatları ile 5 kapılı takımını 6.745 liradan, 6 kapılı takımını 7.217 liradan ve sürgülü kapılı takımını ise 6.833 liradan satışa çıkardı. Peşin fiyatları dışında aynı zamanda %18 kdv oranında indirimli fiyatları ile birlikte 12 taksit imkanı da sunan firma her bütçenin satın alabilmesine imkan veriyor.

Ayrıca aşağıdaki yazılarımız da dikkatinizi çekebilir

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı