BellonaTV Üniteleri

Bellona Tv Ünitesi & Tv Sehpası Modelleri ve Fiyatları 2018

Salonunuzda ki kalabalıktan kurtulmak ama aynı zamanda oldukça gösterişli ve şık bir hava yaratmanıza olanak sağlayan Bellona TV Sehpaları Modelleri ve Fiyatları ile müşterilerini sevindiriyor. TV Ünitelerinin karmaşıklığından kurtulmak isteyen müşteriler için özel olarak hazırlanmış olan TV Sehpaları Bellona farkı ile farklı renk ve çeşitlilikte hazırlanmış olan özel bir seri ile müşterilerinin beğenisine çıkmış durumda.

İster modern tarzda ister klasik tarzda veya iki tarzın mükemmel birleşimi ile hazırlanmış olan ürünler içerisinden dilediğiniz tarzda modeli seçebilir tamamlayıcı faktörler ile salonunuzun keyifli ve göz alıcı bir hale dönüşmesine yardımcı olabilirsiniz. Şuan için 19 farklı modelle karşımıza çıkan Bellona ürün çeşitliliğine sürekli olarak yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Son teknolojiyi kullanarak kaliteden ödün vermeden özenle hazırlamış oldukları ürünler arasından en çok tercih edilen modeli ise modern ve klasik tarzın mükemmel birleşimi olan BELİSSA PLAZMA TV Sehpası. 157.00 cm genişliğe, 51.00 cm yüksekliğe ve 47.00 cm derinliğe sahip olan ürün özenle hazırlanmış şık kupları ile göz dolduruyor.

Fazla kalabalık yaratmamak adına yalnızca 2 açık göze sahip olan ürün Bellona TV Sehpaları Modelleri ve Fiyatları açısından da her bütçeye uygun hale getirilmiş. Peşin olarak 773 lira liste fiyatı bulunan ürünün %18 oranında yapılmış olan indirim ile 655 liradan ve son olarak dilerseniz bütçenizi fazla zorlamamak adına 12 taksitli olarak toplamda 734 liraya satın alabilirsiniz.

Bellona TV Üniteleri 2018’e İddialı Giriyor

Dünyanın en prestijli firmalarından biri olan Bellona kullanmış oldukları son teknoloji ile birlikte geniş bir ürün serisini müşterilerinin beğenisine sundu. Bellona TV Üniteleri Modelleri ve Fiyatları farklı renk ve dokuda üretmiş oldukları ürünleri ile hem evinizin havasını değiştirmenize hem de günün yorgunluğunu atacağınız alanı daha şık bir hale getirmenize olanak sağlıyor.

Birbirinden farklı ürünlerini modern ve klasik tarzın karışımı ile hazırlamış olan firma ürünlerine eklemiş olduğu kullanım alanları ile salonunuzda yer tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bellona TV Üniteleri için üretmiş oldukları parçaları ayrı bir biçimde kullanmanıza olanak sağlamış olduğu gibi aynı zamanda hayal gücünüze göre farklı şekillere sokarak dilediğiniz gibi dizayn etmeyi müşterilerinin zevkine bırakıyor. Birbirinden farklı kusursuz bir şekilde üretilmiş olan ürünleri içerisinde en çok tercih edilen modeli ise VİENZA TV Ünitesi.

Vienza Compact TV Sehpası, Vienza Duvar Ünitesi ve Vienza Yan Ünite olarak 3 farklı parçadan oluşan setin parçaları ayrı olarak fiyatlandırılmış. Bu durumda ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. 3 parçalı setin toplam peşin fiyatı 3.528 lira olarak satılmaktadır. %18 kdv oranında indirimli olarak ise toplam 3 parçanın fiyatı ise 2.990 liradan satılıyor. Her bütçeyi baz alan Bellona TV Üniteleri Modelleri ve Fiyatları taksit seçenekleri yanında kalitesi ile de müşteriler tarafından en çok tercih edilen ürünlerin başında yer alıyor.

Bellona Tv Üniteleri & Sehpaları Görselleri

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı