Bellona

Bellona Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2018

Bellona, sürdürdüğü başarılı ivmesiyle Türkiye’de mobilya sektöründeki en büyük üretim alanıyla, yüksek kalitedeki ürün gamına sahip bir markadır. Ürün çeşitliliğindeki farklı tasarımlar arasında Bellona Sehpa Modelleri ve Fiyatları da yer almaktadır. Firma kendi içerisinde 3 gruba ayırdığı sehpalarıyla müşterilerinin evlerinin her alanında yer alabilmektedir.

Orta sehpalarında kullanmış olduğu ahşap modellerin yanında metal ve kumaşı da kullanarak daha modern ve farklı tasarımlar sunmaktadır. Orta sehpalarında yuvarlak, kare ve dikdörtgen tasarımlarıyla ve farklı boyutlardaki modelleriyle her kullanım alanına göre tasarımlar içermektedir. Firmanın tasarladığı çekmeceli modellerinde ise artı bir depolama alanı oluşturulmuştur. Bazı modellerinde ise ayrıştırılabilir, zigon sehpaya dönüştürülen tasarımları vardır. Bellona Sehpa Modelleri ve Fiyatları, zigon sehpa modellerinde genellikle ahşabı kullanmıştır. Genellikle beyaz ve kahverengi tonlarının hakim olduğu zigon sehpa tasarımları, her eve ve her modelde mobilyaya uyum sağlamaktadır. Bazı zigon sehpa modellerinde kullandığı torna ayak tasarımları ise daha klasik mobilyalara eşlik etmektedir.

Yazımızda sizlere aşağıdaki sehpa çeşitlerini hakkında bilgi veriyor olacağız.

  • Bellona Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2018
  • Bellona Zigon Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2018
  • Bellona Köşe Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2018

Birkaç modelinde ise çekmece kullanarak ufak bir depolama alanı yaratılmıştır. Firma, köşe sehpa modellerinde de diğer sehpa modellerinde olduğu gibi üst kalite ahşap kullanımına yer vermiştir. Birkaç modelinde kullandığı metal ayak detayları bulunduğu ortama  daha modern bir hava katmaktadır. Bellona, sehpa çeşitlerine göre oldukça farklılık göstermesinin yanında 200 TL’den başlayan ve 1100 TL’ye kadar devam eden fiyatlara sahiptir.

 

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı