AntreBebek

Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları 2018

Ürünlerinin günlük üretimi yüz bin adete ulaşan, bayiliklerinin fazla olması ve ürünlerinde sağladığı garanti ve sağlamlık ile yüksek müşteri güveni kazanmış olan Bellona, Türkiye’de mobilyaya yeni bir tanım getiren tasarımlarıyla, müşterilerini her daim mutlu etmeyi başaranmış, yüzlerce ürün gamında yer alan portmanto modellerinde de farklılığını göstermektedir.

Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları için markanın kullanmış olduğu ahşabın tasarımı kesinlikle diğer yenilikçi ve özgündür. Tüm portmanto modellerinde kullandığı yüksek ayaklar sayesinde temizliği kolaylaştırmaktadır. Dolaplı ve çekmeceli modellerinde kapak stoplama sistemi sayesinde ürünün uzun ömürlülüğünü sağlamaktadır. Portmanto modellerinde kapaklı, çekmeceli ve askılık kullanılarak oldukça fonksiyonel tasarımlar yüksek seviyelerdedir. Bellona, portmantolarında çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları, modellerinde kullanmış olduğu sade tasarımları ile hem klasik model seven müşterilerine hem de modern tarz seven müşterilerine hitap etmektedir. Portmanto tasarımlarında kullanmış olduğu farklı boyutlarla da geniş ya da dar alanlı evlere de dekorasyon fırsatları sunmaktadır.

Askılık ve dolabın birleşik kullanıldığı modellerin yanında ayrıştırılan modellerde yer almaktadır. Bellona ’nın dönemsel yapmış olduğu indirimler ve kampanyalar sayesinde müşterilerinin ekonomilerine de katkı sağlamaktadır. Bellona portmanto modellerinin fiyatlarında modeller arası çok fazla fiyat farkı bulunmamakla beraber, 1800 TL ile 2300 TL arasında yer almaktadır.

1- Vienza Portmanto 1700 TL

Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları 2018

2- Belissa Portmanto 2000 TL

Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları 2018

3-Venturo Portmanto 2000 TL

Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları 2018

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı