BellonaMutfak

Bellona Mutfak Masa Sandalyeleri modelleri ve Fiyatları 2018

Dünya standartlarında, kaliteli, estetik ve insan sağlığını ilke edinmiş Bellona, birbirinden farklı tasarım ve desenlere sahip modelleriyle evlerde keyifli anlar yaşatacak masa ve sandalye modellerinde onlarca ürünü barındırmaktadır. Bazı masa modellerinde yalnızca ahşabı, bazılarında ise ahşap, cam ve metali kombinleyerek kullanmışlardır.

Bellona Mutfak Masa Sandalyeleri Modelleri ve Fiyatları, sandalye modellerinde ise tasarladığı klasik sandalye görünümünün yanında bank modellerini de tasarlayarak klasik masa sandalye takımlarına farklı bir tanım getirmiştir. Ahşabın vermiş olduğu klasik görünümü sayesinde klasik model seven müşterilerine, metal ayaklı modelleriyle ise daha spor tarz seven müşterilerine hitap etmektedir. Bellona, yarattığı masa sandalye tasarımlarını takım olarak satışını yapmasının yanında tekil olarak da satışını gerçekleştirmektedir. Bellona Mutfak Masa Sandalyeleri Modelleri ve Fiyatları, ürünlerinde kullandığı kaliteli malzeme ile müşterilerinin güvenini fazlaca sağlamaktadır. Birkaç modelinde kullandığı canlı renkler sayesinde mutfaklara canlılık getirmesinin yanında bazı modellerinde de country tarzı kullanarak beyaz ve ahşap renkler ile daha dingin bir şıklık katmıştır.

Bazı tasarımlarında bir çok farklı renk seçenekleri sunmasıyla da farklı zevklere hitap etmeyi başarmıştır. Bellona kısa süre içerisinde tüm dünyaya ulaşmış ve sadece Türkiye’deki 745 adet bayilikleri sayesinde satışları gerçekleşmektedir. Ürünlerindeki TS-EN-ISO-9001-2000 kalite yönetim sistem standartlarına göre üretim yapan firma, 1500 TL’ den başlayan ve 3000 TL’ye kadar devam eden set fiyatlarıyla müşterileriyle buluşmaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı