Bellona

Bellona Halı Modelleri ve Fiyatları 2018

1997 senesinden itibaren Türkiye’ de kurulup, göz alıcı tasarımlarıyla müşterilerinin her zaman gözdesi olan Bellona kaliteli mobilyalarının yanında son yıllarda halı sektörüne de çok sağlam bir giriş yaparak en çok aranan halı markalarından biri olmayı başarmıştır.

Bellona Halı Modelleri ve Fiyatları, her eve ve her zevke hitap eden modelleri sayesinde, evlerdeki mobilya ve odalara fazlasıyla şıklık ve uyum sağlamaktadır. Halı modellerinde kullandığı nano teknoloji sayesinde insan sağlığına zarar vermeyen ve antibakteriyel özellikleriyle de halı temizliğine kolaylık sağlayan modeller yaratmıştır. Halılarında kullandığı çok özel ve kaliteli iplikler sayesinde güveye ve solmalara karşı oldukça dayanıklı tasarımları bulunmaktadır. Modellerinde daha da önemsediği şey insan sağlığına uygun olmasıdır. Bellona Halı modelleri ve Fiyatları, tasarımları içerisinde; mutfak halıları, salon halı modelleri, yatak odası halıları, hol halıları ve çocuk odası halıları olarak evlerin her alanlarına uygun modellerini bünyesinde barındırmaktadır.

Bellona, yüzlerce çeşit modelleri ve serileriyle mağazalarında ve internet sitesi üzerinden modellerinin satışını gerçekleştirmektedir. Kullanmış olduğu yüksek kaliteli iplik ve tasarladığı birbirinden özgün modellere göre fiyatlarının da her kesimden müşterisine hitap etmesi de markanın müşterisini fazlaca önemsediğini göstermektedir. Uygun fiyatlı halı modellerine rağmen firma müşterilerine her zaman yapmış olduğu indirim dönemleri de vardır. Bellona halılarında bir modelin yaklaşık 8’e yakın boyutunun olması da müşterilerinin ev boyutlarına uygun tasarımlarını hizmete sunmaktadır.

Aşağıda Bellona’nın 2018 halı kreasyonundan bazı modelleri sergiledik. Belirtilen fihyatlar belirtilen ölçüler için olup, istediğiniz halı modelinin farklı ölçüleri de bulunmaktadır.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı