BellonaKoltuk Takımları

Bellona Berjer Modelleri ve Fiyatları 2018

Oturma grupları ve mobilya konusunda yıllardır kendisini geliştirerek şuan dünyanın en çok satan mobilya şirketlerinden biri haline gelmiş olan Bellona aynı zamanda tamamlayıcı ürünler ve hatta bahçe mobilyası konusunda dahi kendisine piyasa içerisinde büyük bir yer edinebilmiştir. Halı, ev tekstili, aksesuar ve oda takımları il de büyük bir müşteri kitlesine ulaşabilen firma yıllardır kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi başarabilmiştir.

Bellona Berjer Modelleri ve Fiyatları 742 TL’lik etiketi bulunan Aden Berjer ile başlayarak 1820 TL’lik Golden Berjer modeline kadar çıkmaktadır. Her modelinde kullandığı yüksek kaliteli kumaşlar kolay temizlenebilme ve leke tutmama özelliği taşımaktadır. Yumuşak tuşeli kumaşları ise rahat bir oturuma neden olurken insan sağlığına zararlı olan kimyasal maddelerden hiçbirinin kullanılmadan üretildiği kumaşları sizlere uzun bir gelecek vaat etmektedir. Bellona da en çok satan ürünler ise 1109 TL’lik etiketi bulunan Sierra Berjer ile 1723 TL’lik Palais Berjer olurken kullanılan canlı renkler ve dikiş kalitesi ile düğme baskıları herkesin bu ürünleri tercih etme nedenlerinin başında yer almaktadır.

Firma yıllardır her geçen sene bir önceki seneye göre çok daha başarılı ürünler ortaya koymakta ve hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bellona Berjer Modelleri ve Fiyatları hem piyasaya göre çok daha uygun olmakta hem de kullanılan malzemelerin yapısı nedeniyle çok uzun soluklu ve dayanıklı ürünlerin başında gelmektedir.

Kaynak: Bellona

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı