BebekBellona

Bellona Bebek Odaları Modelleri ve Fiyatları

Ailenize yeni katılacak veya katılmış olan küçük birey için oluşturmak istediğiniz oda için birçok farklı alternatifle karşınıza çıkan Bellona, mobilyalarında bebek odaları için özel olarak kullanmış oldukları boya ile üretiyor. Dilerseniz takım olarak dilerseniz de yalnızca beşik ürününü tercih edebilir hayal gücünüze göre dizayn edebilirsiniz.

Birçok özellikte eklenmiş fonksiyonları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan ürün grupları ile yaşayacağınız yoğun tempoyu kolaylaştırabilirsiniz. Geniş bir ürün seçeneği sunan Bellona Bebek Odaları Modelleri ve Fiyatları her gelir düzeyine sahip olan kişiler için özel olarak listelenmiş.  Bebeğiniz için tüm gereksinimleri ürünlerine ekleyen Bellona, müşterileri tarafından en çok tercih edilen modeli ise VENTURO Bebek Odası Takımı. Pembe renk ile açık ladin rengini eşsiz bir şekilde harmanlanarak ortaya çıkmış olan ürün aynı zamanda 2 kaplı dolanı üzerine eklenmiş olan klapalar ve fitil uygulamaları ile görsel bir şölen yaşamanızı sağlıyor.

Kapaklı komodin kısmının üst yüzeyini bebek bakım alanı olarak kullanabilir, beşik üzerinde bulunan kapaklı dolabın duvara gelmesi durumunda ise yukarı doğru açılabilme fonksiyonunu aktif hale getirerek gönül rahatlığı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Bellona Bebek Odaları Modelleri ve Fiyatları doğrultusunda birçok cazip imkan sunan firma VENTURO modelini takım 1 fiyatı olarak 5.779 liradan, takım 2 ürün grubunu ise 4.360 lira peşin satış fiyatı ile satışa sunuyor.

Bellona Bebek Odası Modelleri & Fiyatları

Etiketler

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı