BellonaYatak Odası

Bellona Başlık Modelleri ve Fiyatları

2018 yılı tasarım trandi ile, yatak odanızı çok fazla bütçe ayırmadan oldukça farklı ve şık bir hale dönüştürmeniz için birbirinden şık başlıklar sunan Bellona, özel tasarımları ile dikkat çekiyor. Kolay temizlenebilme özelliği dışında kendine has birçok farklı tasarımlarla oluşturulmuş olan Bellona Başlık Modelleri ve Fiyatları uzun ömürlü yapısından dolayı müşterileri tarafından en çok tercih edilen 5 firma arasına girmeyi başarmış.

Bellona tarafından özel olarak çıkarılmış olan ürünler ile mevcut yatağınızın sadece baş kısmını yenileyerek apayrı bir yatak odasına dönüştürebilir ve aynı zamanda bütçenizi zorlamadan istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.  Dünya standartlarına uygun olarak üretilen ürünler yalnızca yurt içi değil aynı zamanda yurt dışına yapılan ihracatları ile yüksek kalitede ürünler üretmiş olduğunu kanıtlıyor. Bellona Başlık Modelleri ve Fiyatları için listelenmiş fiyatlar her gelir düzeyine hitap ediyor.

Geniş ürün yelpazesi arasında en çok tercih edilen model olan LANTES Başlık, bünyesinde zarif doku ile birlikte kolay silinebilme özelliği barındırıyor. 180 ve 160 olarak iki farklı başlık ölçüsü ile satışa çıkmış olan ürünün 180 cm’lik başlık fiyatı ise peşin olarak 710 liradan, 160 cm’lik başlık fiyatı ise 664 liradan satılıyor. Ayrıca %18 lik kdv oranı uygulanması durumunda ise 180cm başlık 602 liradan, 160 cm başlık ise 563 liradan satılıyor. Ekstra olarak 12 taksit fırsatı da sunan firma tüm bütçelerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

İlgili MakalelerBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı